PERSONEL EFEKT, s.r.o.,

personálno-poradenská a rozvojová spoločnosť

Hľadáte si vhodne zamestnanie?
Radi poradíme a odporučíme: ako sa pripraviť na pohovor, ako napísať životopis, kam smerovať...
Personel Efekt s.r.o je personálno-rozvojová agentúra, ktorá ponúka uchádzačom o zamestnanie pozície z rôznych odvetví na trvalý pracovný pomer, skrátený úväzok, či personálny lízing.
Sme špecialisti na Košický a Prešovský región

Strojník stavebných strojov

Miesto práce

Bratislavský kraj, Bratislava

Ponúkaný plat (brutto)

dohodou

Termín nástupu

asap

Druh pracovného pomeru

plný úväzok, živnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

rýpadlo-nakladač
šmykový nakladač
scania sklápač

Iné výhody

Ubytovanie zadarmo!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

stavebná spoločnosť pôsobiaca na západnom Slovensku

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B, C

platný preukaz obsluhy stavebných strojov 4, 9
karta vodiča výhodou
kvalifikačná karta vodiča výhodou
psychotesty
zdravotná spôsobilosť
preukaz na prácu s hydraulickou rukou výhodou
preukaz viazača bremien výhodou

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Adresa spoločnosti

PERSONEL EFEKT, s.r.o., personalna spolocnost
Werferova 1
040 11 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: René Husivarga
Tel.: 055/6331 696
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2831705   Dátum zverejnenia: 29.11.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.