Inžinier kvality vstupnej kontroly

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Kechnec, Košický kraj, Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Základné zodpovednosti:
Organizovanie a koordinovanie tímu vstupnej kontroly na základe plánovania a priorít
Príprava a aktualizácia P-FMEA pre vstupnú kontrolu
Príprava a aktualizácia Kontrolných plánov pre komponenty na vstupnú kontrolu
Nastavenie systému vstupnej kontroly podľa platných Kontrolných plánov
Plánovanie dlhodobých aktivít vstupnej kontroly a rozvoja vstupnej kontroly
Spoluúčasť pri posudzovaní NOK komponentov na vstupnej kontrole
Kontrolovanie rešpektovania všetkých štandardov a smerníc pre vstupnú kontrolu
Podávanie správ o dosiahnutých výsledkoch a pracovanie na ich zlepšení
Príprava tréningov a rozvoja svojho tímu
Realizovanie vrstvených auditov, prijímanie a monitorovanie akcií pre riešenie nezhôd a nálezov
Príprava podkladov pre rozpočet - investície a rozvoj oddelenia vstupnej kontroly
Identifikovanie a zabezpečenie rešpektovania špecifických zákazníckych štandardov/požiadaviek na vstupnú kontrolu
Zabezpečenie validácie kontrolných procesov použitím MSA alebo R&R
Používanie SPC nástrojov pre monitorovanie kvality dodávaných komponentov
Prijímanie a zabezpečovanie nápravných opatrení na nezhody z auditov
Komunikovanie a spolupráca s ostatnými útvarmi závodu pri príprave Kontrolných plánov
Implementácia a riadenie systému reklamácií s internými dodávateľmi

Koordinácia ľudí:
Zodpovednosť za Koordinátora vstupnej kontroly a Supervízora vstupnej kontroly
Kontrolovanie rešpektovania interných pravidiel, inštrukcií a stanovených smerníc
Organizovanie a prideľovanie úloh svojmu tímu na základe plánovania a priorít

Rozvoj ľudí:
Prípravovanie tréningového plánu pre tím vstupnej kontroly
Motivovanie tímu a pravidelné hodnotenie výkonnosti a správania členov tímu vstupnej kontroly vstupnej kontroly s cieľom dosiahnuť stanovené ciele
Kontrolovanie a zabezpečenie rešpektovania podnikových štandardov a pravidiel vo svojich aktivitách: interné pravidlá, ISO TS, ISO 14001, OHSAS štandardy, CSR

práca v stabilnej spoločnosti
zaujímavé finančné ohodnotenie
rozvinutá sociálna politika a benefity
možnosť ďalšieho rozvoja

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis v Sj a Aj na našu e-mailovú adresu. Bližšie informácie aj na uvedených telefónnych číslach. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Týmto udeľujem súhlas spoločnosti Personel efekt, s.r.o., IČO: 36 448 508, Slovenská 69, 080 01 Prešov (ďalej len „Personel efekt“) so spracovaním, správou a uchovávaním mojich osobných údajov, ktoré som poskytol/poskytla vo svojom životopise, žiadosti o zamestnanie, prípadne v iných dokumentoch za účelom sprostredkovania vhodného zamestnania v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.Zároveň súhlasím s poskytnutím mojich osobných údajov tretím stranám, t.j. potenciálny zamestnávateľ v prípade zaradenia do výberového konania.Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom, keď požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov alebo v prípade, ak poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, najneskôr uplynutím 5 rokov od poslednej aktualizácie.Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú správne, úplné a aktuálne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

zahraničná výrobná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Všeobecné:
Zákonník práce
Bezpečnosť a ochrana zdravia pri práci
Manažment systému kvality
Základné ekonomické a finančné znalosti
Anglický jazyk - pokročilý
Word, Excel, PowerPoint, Outlook, APIS a ďalšie nástroje potrebné pre výkon činnosti

Vzdelanie:
Vysokoškolské technické vzdelanie

Technické:
Znalosť produktu a procesu
Nástroje kvality - Control Plan, PPAP, P-FMEA, AQL, MSA, R&R, SPC
WCM – QC pilier
Znalosti z ISO TS, ISO 14001, OHSAS, nástroje neustáleho zlepšovania
ISO TS znalosti a ostatné pravidlá a požiadavky týkajúce sa špecifického dodávateľa a zákazníka
Certifikovaný auditor procesu/systému. Znalosť auditu
Automobilový priemysel, skúsenosti z oblasti mechaniky

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2782658  Dátum zverejnenia: 26.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou