Údržbár mechanických častí strojov a zariadení

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
Dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
Dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú automotive spoločnosť, hľadáme údržbára mechanických častí strojov a zariadení.
Ktorého náplňou práce bude:
Mechanické práce pri montáži a oživovaní technologických zariadení
Oprava a údržba výrobných technologických zariadení na výrobu prevodoviek
Úpravy a optimalizácia existujúcich výrobných zariadení

- práca v stabilnej nadnárodnej spoločnosti
- možnosť odborného a profesijného rastu
- práca s najnovšími technológiami

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Medzinárodná automotív spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vyučený v odbore strojný mechanik alebo mechatronik
Veľmi dobrá znalosť čítania strojárskych výkresov
Dobrý prehľad v oblasti všeobecnej strojárskej technológie
Znalosti v odbore hydrauliky a pneumatiky
Schopnosť tímovej spolupráce
Znalosť anglického alebo nemeckého jazyka je výhodou

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2781000  Dátum zverejnenia: 25.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohoda