PERSONEL EFEKT, s.r.o.,

personálno-poradenská a rozvojová spoločnosť

Hľadáte si vhodne zamestnanie?
Radi poradíme a odporučíme: ako sa pripraviť na pohovor, ako napísať životopis, kam smerovať...
Personel Efekt s.r.o je personálno-rozvojová agentúra, ktorá ponúka uchádzačom o zamestnanie pozície z rôznych odvetví na trvalý pracovný pomer, skrátený úväzok, či personálny lízing.
Sme špecialisti na Košický a Prešovský región

Kmeňový stav. Operátor výroby. Nástup ihneď.

Miesto práce

Košický kraj

Ponúkaný plat (brutto)

dohodou

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- stredoškolské vzdelanie

- dobrý zdravotný stav

- ochota pracovať v zmenovej prevádzke (vždy 8 hodinové zmeny)

- skúsenosť s prácou vo výrobe VÝHODOU

- a predovšetkým ZODPOVEDNOSŤ !

Náplň práce:- obsluha liniek

- montáž komponentov

- nastavovanie strojov

- kontrola kvality výrobkov

- jednoduchá údržba strojov

- práca s meradlami

Iné výhody

Nástup priamo do kmeňového stavu spoločnosti!

Ďalej ponúkame:

- navýšenie mesačnej mzdy po skúšobnej dobe až do 40 eur

- štvrťročné zvýšenie mzdy až do 150 eur

- príspevok na dopravu

- príplatky za prácu v noci, za nadčasy, sviatky

- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti

- možnosti odborného rastu a kariérneho postupu

- jedáleň priamo v závode s príspevkami na stravovanie

- čisté prostredie

- dostupnosť MHD

dohodou

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

zahraničná automotive spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Adresa spoločnosti

PERSONEL EFEKT, s.r.o., personalna spolocnost
Werferova 1
040 11 Košice
ID: 2760622   Dátum zverejnenia: 11.10.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.