Technický špecialista pre technologické postupy pri vývoji procesu

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj
Termín nástupu
Dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- spracovanie už existujúcich technologických postupov
- navrhovanie nových technologických postupov pri výrobe výrobkov
- zabezpečenie technologickej spolupráce s firmami
- návrh a overovanie nových technologických procesov pri zavádzaní nových technológií
- zabezpečenie technologickej kontroly pri výrobe komponentov nových výrobkov
- zefektívňovanie konštrukcie a zlacňovanie výroby
- zavádzanie vyrobených prípravkov a meradiel do výrobného procesu
- optimalizácia technologických procesov pri výrobe výrobkov vzhľadom na technické parametre a plánované náklady
- vykonávanie technologickej kontroly pri výrobe komponentov výrobkov, prípravkov, meradiel,
- návrh a špecifikácia nakupovaných komponentov pre kontrolné a skúšobné zariadenia

-príležitosť pre ďalší odborný rast,
-školenia
-práca s najmodernejšou technológiou
-priestor pre seba-realizáciu
-zaujímavý sociálny program a benefity pre zamestnancov
-uplatnenie Vašich vedomostí a skúseností
-a ďalšie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Moderná slovenská strojárenská spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- predchádzajúca pracovná skúsenosť na danej/obdobnej pozícii - podmienkou
- požadovaná prax min. 2 roky v strojárskej oblasti
- Anglický jazyk alebo Nemecký jazyk - výhodou
- práca s PC, MS Office,
- CAD systémy, Pro Engineer, AutoCad, Catia - výhodou,
- dobrá znalosť čítania technických výkresov
- technické myslenie,
- manuálna zručnosť,
- zodpovedný prístup k práci, spoľahlivosť
- silná osobnosť, schopná samostatne sa rozhodovať a pracovať s tímom
- dobré komunikačné a argumentačné schopnosti
- dobré organizačné schopnosti

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2756251  Dátum zverejnenia: 7.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohoda