Skladník. Lokalita: Košice

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a vyskladňovanie skladových zásob
- práca na VZV
- prebaľovanie a označovanie prijatého materiálu
- preberanie materiálu a jeho 100% kontrola
- zásobovanie výroby materiálom a komponentmi podľa výrobných plánov
- manipulácia so skladovými zásobami

Nástup priamo do kmeňového stavu spoločnosti ! ! !

Ďalej ponúkame:
- navýšenie mesačnej mzdy po skúšobnej dobe až do 90 eur každý mesiac
- polročný bonus 150 eur
- príspevok na dopravu až do 50 eur
- príplatky za prácu v noci, za nadčasy, sviatky
- štvorzmenkový bonus vo výške 18 eur
- práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti
- možnosti odborného rastu a kariérneho postupu
- jedáleň priamo v závode s príspevkami na stravovanie
- čisté prostredie, profesionálný prístup
- dostupnosť MHD

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

zahraničná automotive spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- platný preukaz na obsluhu VZV - podmienka
- stredoškolské vzdelanie
- dobrý zdravotný stav
- ochota pracovať v zmenovej prevádzke (8 hodinové zmeny)
- zodpovedný prístup k práci

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2751259  Dátum zverejnenia: 5.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.