SAP analytik

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Kechnec, Košický kraj
Termín nástupu
Dohoda

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Definovanie a popisovanie procesov, implementácia procesov do SAP
Analýza SAP systému a jeho rozvíjanie
Podpora užívateľov aplikácie SAP
Účasť na riešení príčin vzniku problémov
Testovanie implementovaných procesov a tréning užívateľov
Spolupráca s IT tímom v materskej spoločnosti a SAP konzultačnými firmami v zahraničí

Práca v stabilnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti pôsobiacej v oblasti automobilového priemyslu.
Možnosť sa rozvíjať a aktívne prispieť k tvorbe nových technológií na Slovensku.
Súčasťou ponúkanej pracovnej pozície sú aj ďalšie benefity a individuálny tréningový program, ako aj perspektíva kariérneho rastu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stabilná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automobilového priemyslu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vysokoškolské vzdelanie I. alebo II. stupňa v odbore informatika, ekonomika
Predchádzajúca skúsenosť so SAP je podmienkou
Analytické schopnosti a schopnosť riešiť problémy
Aktívny záujem o nové poznatky
Schopnosť pracovať v tíme
Schopnosť prispôsobiť sa meniacim sa úlohám a podmienkam
Akceptácia pracovnej pohotovosti mimo štandardného pracovného času
Aktívna znalosť anglického jazyka je podmienkou

Výhodou
Skúsenosť so SAP modulmi Production, Maintenance, Quality, Authorizations, SAP Reporting
Znalosť nemeckého jazyka

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2732921  Dátum zverejnenia: 22.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.