PERSONEL EFEKT, s.r.o.,

personálno-poradenská a rozvojová spoločnosť

Hľadáte si vhodne zamestnanie?
Radi poradíme a odporučíme: ako sa pripraviť na pohovor, ako napísať životopis, kam smerovať...
Personel Efekt s.r.o je personálno-rozvojová agentúra, ktorá ponúka uchádzačom o zamestnanie pozície z rôznych odvetví na trvalý pracovný pomer, skrátený úväzok, či personálny lízing.
Sme špecialisti na Košický a Prešovský región

Baví Vás pájkovanie? Hľadávme práve Vás.

Miesto práce

priemyselný park Kechnec, Košický kraj

Termín nástupu

dohodou

plný úväzok

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- diagnostika chýb na elektronických zariadeniach
- opravy PCB - dosiek plošných spojov
- práca s elektronickými meracími zariadeniami, pájkovanie, mikropájkovanie
- reporting

Iné výhody

- práca v renomovanej zahraničnej spoločnosti
- možnosti odborného rastu
- práca s najnovšími technológiami

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Renomovaná zahraničná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- ukončené SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania
- skúsenosti s diagnostikou porúch a opravou elektroniky
- skúsenosti s prácou s doskami plošných spojov - pájkovanie
- technická zručnosť
- precíznosť
- samostatnosť, vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu
- ochota pracovať v zmenovej prevádzke

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Adresa spoločnosti

Personel Efekt, s.r.o
Werferova 1
040 11 Košice

Kontakt

Kontaktná osoba: Bobková Anna
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2732730   Dátum zverejnenia: 22.9.2016
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.