Si absolvent, končia Ti prázdniny a nechceš byť NEZAMESTNANÝ? Začni pracovať ako montážny pracovník v priemyselnom parku Kechnec.

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Košický kraj, okres Gelnica, Košice, okres Rožňava, okres Trebišov
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
600

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha liniek
- montáž komponentov
- nastavovanie strojov
- kontrola kvality výrobkov
- jednoduchá údržba strojov
- kompletizácia výrobkov
- práca s meradlami
- reportovanie nadriadenému
- práca vhodná pre ženy aj mužov

- osobné ohodnotenie až do výšky 144 Eur
- príspevok na cestovanie do výšky 50 Eur alebo na ubytovanie vo výške 60 Eur
- príplatky za prácu v noci, za nadčasy, sviatky a víkendy
- motivačný príspevok za prítomnosť v práci
- výkonnostné odmeny už počas skúšobnej doby
- možnosti odborného rastu a kariérneho postupu
- jedáleň priamo v závode, cena obeda 1 euro
- za odpracované víkendy a sviatky stravné lístky
- čisté sterilné a bezprašné prostredie
- práca s najnovšími technológiami
- mnoho iných sociálnych benefitov
- príjemný kolektív

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Zahraničná automotive spoločnosť pôsobiaca v oblasti elektrotechniky a strojárstva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Stredoškolské vzdelanie výhodou
- Dobrý zdravotný stav
- Ochota pracovať na zmeny (8 a 12 hodinové zmeny)
- Skúsenosť s prácou vo výrobe VEĽKOU VÝHODOU
- ZODPOVEDNOSŤ
- pozícia je vhodná aj pre čerstvých absolventov

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2697853  Dátum zverejnenia: 21.8.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600