Absolventská prax - ľudské zdroje a personalistika

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
okres Prešov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Príspevok ÚP na vykonávanie absolv. praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ABSOLVENTA so záujmom o oblasť personalistiky a miezd.

Počas absolventskej praxe získate základný prehľad a znalosti fungovania personálnej agentúry.

Najčastejšími činnosťami kt.budete vykonávať sú:
- podieľanie sa na spracovaní dochádzky dočasne pridelených zamestnancov a podkladov pre mzdy
- rôzne administratívne činnosti
- telefonická a emailová komunikácia s uchádzačmi o zamestnanie

Hľadáme zodpovedného a precízneho kandidáta, ktorý chce pôsobiť v oblasti ľudských zdrojov.

- možnosť získať praktické skúsenosti
- jazykové vzdelávanie a teambuildingové aktivity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Personel efekt, s.r.o.
Pozíciu obsadzujeme do nášho interného stavu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické vzdelávanie

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Základy
Mzdové účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Kandidát ktorý spĺňa podmienky pre absolventskú prax:
- vek do 26 rokov
- evidovaný na UPSVaR Prešov min. 1 mesiac

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2664091  Dátum zverejnenia: 26.7.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Príspevok ÚP na vykonávanie absolv. praxe