SAP špecialista

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Košice

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

support pre všetky využívané SAP moduly (MM, SD, FI, PP, WM)
analýza problému, jeho pochopenie a navrhovanie riešení
eskalácia návrhu riešení na developerské oddelenie
komunikácia s dotknutými oddeleniami spoločnosti na dennej báze

zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
zaujímavé finančné ohodnotenie
bohatý sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SAP - Expert
ABAP - Pokročilý

prax v programovaní v ABAP
znalosť práce so SAP v moduloch MM, SD, FI, PP, WM
skúsenosť s riešením problémov v SAP, ich analýzou a návrhom riešení
znalosť business procesov (logické prepojenia medzi oddeleniami, hľadanie príčin, následky..)

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2608154  Dátum zverejnenia: 14.6.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.