Koordinátor pre údržbu a technológie - strojárska výroba

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Atraktívne finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, strojárenskú automotive spoločnosť, hľadáme skúsených kandidátov na pozíciu Koordinátora priemyselného Inžinieringu.

Náplň práce:
- riadenie a koordinovanie inžinierskeho tímu,
- zodpovednosť za kontrolu a správnosť procesu výroby v každej jeho časti,
- zodpovednosť za technické zmeny a návrhy na všetkých úsekoch výroby,
- príprava a zodpovednosť za zavedenie výroby nových produktov po technickej aj technologickej stránke,
- zodpovednosť za údržbu a modifikáciu existujúcich výrobných zariadení,
- zodpovednosť za technický stav výrobného vybavenia podniku.

- stabilné a dlhodobé zázemie firmy s perspektívou,
- zaujímavé finančné ohodnotenie,
- možnosť sebarealizácie
- širší záber činností, oblasti údržby, technológie a celkového improvementu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Strojárenská výrobná spoločnosť, s výrobou priamo v Košiciach

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Taliansky jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti v oblasti strojárenských výrobných technológii a výrobných strojov a zariadení - lisy, vstrekovacie zariadenia, obrábacie centrá - sústruženie, frézovanie, brúsenie
- CAD / CAM systémy výhodou,
- 5S, FMEA, WCM, LEAN výhodou,
- MS office, (Excel, PPT),
- anglický / taliansky jazyk,
- flexibilita, vysoká miera samostatnosti a schopnosť kooperovať s oddeleniami.

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2341086  Dátum zverejnenia: 16.12.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Atraktívne finančné ohodnotenie