Študent/Študentka na oddelení ľudských zdrojov.

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Kechnec, Košický kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
3,57€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak počas školy nevieš vyplniť svoj čas, skúšky sú pre teba ,,malina,, a chceš získať pracovné skúsenosti, tak hľadáme práve TEBA! Ak ťa zaujíma oblasť ľudských zdrojov a máš záujem vidieť ako funguje medzinárodné prostredie máme tu ponuku, ktorá Ťa určite zaujme.

Hľadáme šikovného študentka/študentku, ktorého náplňou práce
bude:

- podpora interného HR oddelenia
- spracovanie a kontrola dochádzky zamestnancov spoločnosti
- príprava podkladov pre ekonomické oddelenie
- denná komunikácia so zamestnancami a pomoc pri riešení personálnych otázok
- spolupráca s ostatnými oddeleniami v spoločnosti
- rôzne administratívne práce ( reporty, analýzy, štatistiky...)

Popri získaní nových vedomostí ti ponúkame aj tieto benefity:

- práca vhodná pre študentov vysokých škôl - denných/externých
- možnosť pracovať v medzinárodnom prostredí
- získať odborné skúsenosti, ktoré vieš využiť v budúcnosti
- príjemný, mladý kolektív
- možnosť ďalšieho rastu

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis v Sj a Aj na našu e-mailovú adresu. Bližšie informácie aj na uvedených telefónnych číslach.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení:
Týmto udeľujem súhlas spoločnosti Personel efekt, s.r.o., IČO: 36 448 508, Slovenská 69, 080 01 Prešov (ďalej len „Personel efekt“) so spracovaním, správou a uchovávaním mojich osobných údajov, ktoré som poskytol/poskytla vo svojom životopise, žiadosti o zamestnanie, prípadne v iných dokumentoch za účelom sprostredkovania vhodného zamestnania v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Zároveň súhlasím s poskytnutím mojich osobných údajov tretím stranám, t.j. potenciálny zamestnávateľ v prípade zaradenia do výberového konania.

Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom, keď požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov alebo v prípade, ak poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, najneskôr uplynutím 5 rokov od poslednej aktualizácie.

Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú správne, úplné a aktuálne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť s medzinárodným pôsobením na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomický, personálny manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Pošli nám svoj životopis ak spĺňaš tieto kritériá:

- externý/denný študent Vysokej školy ( zameranie ekonomickém, HR)
- znalosť EXCEL na pokročilej úrovni ( makrá, kontingenčné tabuľky, filtre)
-znalosti Zákonníka práca VÝHODOU
- samostatnosť
- zodpovednosť
- tímovosť
- time-management

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2217485  Dátum zverejnenia: 16.9.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3,57€