Brigáda pre študentov na leto v Kechneci.

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
15.06.2015
Mzdové podmienky (brutto)
420 - 430€ netto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných brigádnikov na jednoduchú prácu do výroby!!! Práca vhodná pre ženy aj mužov.

Vašou úlohou bude pôsobiť na niektorej pracovnej stanici v rámci výrobného závodu. V závislosti od Vašich skúseností, medzi Vaše hlavné zodpovednosti bude patriť:
- obsluha liniek a montáž komponentov
- výroba strojných dielcov podľa technickej dokumentácie
- vypĺňanie reportov
- jednoduchá údržba strojov

- príplatky za prácu v noci,

- príplatky za víkendy,

- príplatky za splnenie cieľa

- príplatky za nadčasy,

- príplatky za sviatky,

- príspevky na dopravu,

- motivačný príspevok za dochádzku na mesačnej báze,

- výplatný termín najneskôr do 16. dňa nasledujúceho mesiaca,

- jedáleň priamo v závode s príspevkami na stravovanie,

- čisté sterilné a bezprašné prostredie,

- práca s najnovšími technológiami,

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis v Sj a Aj na našu e-mailovú adresu. Bližšie informácie aj na uvedených telefónnych číslach.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Dávam súhlas spoločnosti PERSONEL EFEKT, s.r.o. na dobu neurčitú so spracovaním osobných údajov, za účelom zaradenia svojich zaslaných dokumentov do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb.z. o ochrane osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Renomovaná zahraničná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické, strojárske

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

- 100% zdravotný stav

- Ochota pracovať v zmenovej prevádzke (vždy 8 hodinové zmeny)

- manuálna a technická zručnosť

- ZODPOVEDNOSŤ

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2134976  Dátum zverejnenia: 10.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 420 - 430€ netto