Manažér údržby

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, zahraničnú výrobnú spoločnosť so zamernaím na strojársku výrobu hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Manažéra oddelenia údržby. Hlavmými úlohami je:

- Zabezpečenie a vedenie chodu údržby vo výrobnom podniku
- Zabezpečenie plynulého chodu výrobných zariadení
- Zabezpečenie údržby nevýrobných zariadení a objektov
- Riadenie a implementácia projektov zameraných na rozvoj systému údržby a podieľanie sa na projektoch neustáleho zlepšovania a zvyšovania kvality
- Riadenie projektov spojených s nábehom nových výrobných zariadení, resp. podpora zavádzania novej výroby
- Zodpovednosť za prípravu a dodržiavanie finančných budgetov
- Spolupráca s oddeleniami výroby, inžinieringu, nákupu a logistiky
- Zodpovednosť za motivovanie zamestnancov a dosahovanie stanovených cieľov oddelenia
- Spolupráca na projektoch

MIESTO VÝKONU PRÁCE JE V KOŠICKOM KRAJI

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis v Sj a AJ a motivačný list na našu e-mailovú adresu. Bližšie informácie aj na uvedených telefónnych číslach.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.
Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení:
"PERSONEL EFEKT, s.r.o., personálna spoločnosť
Personel Efekt Košice,
Letná 45
040 01 Košice

Súhlas s evidenciou a spracovaním osobných údajov podľa Zákona č.122/2013 Z.z.

V zmysle zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov uvedených v životopise a motivačnom liste a iných prílohách súvisiacich s hľadaním práce iba spoločnosti Profesia, spol. s r.o. a PERSONEL EFEKT, s.r.o., personálna spoločnosť prostredníctvom stránky www.profesia.sk v rámci počítačovej siete internet. Som si vedomý/á, že informácie, ktoré poskytujem týkajúce sa aj zobrazenia fotografie, patria do Osobitnej kategórie osobných údajov. Čestne vyhlasujem, že všetky uvedené informácie sú pravdivé a poskytnutie údajov je dobrovoľné na základe vlastného rozhodnutia. "
Tieto údaje môžu byť spracované výlučne pre účely nájdenia vhodného zamestnanca a pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie. Súhlas je daný na dobu určitú po dobu 3 rokov. Po období 3 rokov budú údaje anonymizované a ďalej využívané výlučne pre štatistické účely.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Našim klientom je významná zahraničná výrobná spoločnosť pôsobiaca v automotive oblasti. Zaoberá sa výrobou mechanických komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Počet rokov praxe

2

- ukončené vzdelanie technického zamerania
- podmienkou je predchádzajúca pracovná skúsenosť na pozícii koordinátor údržby alebo manažér údržby
- dobré komunikačné a riadiace schopnosti
- odolnosť voči stresu a vysoké pracovné nasadenie

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2043550  Dátum zverejnenia: 12.5.2015