Operátor Elektronik - opravár PCB, aj pre absolventov

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Kechnec, Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- diagnostika chýb na elektronických zariadeniach
- opravy PCB - dosiek plošných spojov
- práca s elektronickými meracími zariadeniami, pájkovanie, mikropájkovanie
- reporting

- práca v renomovanej zahraničnej spoločnosti
- možnosti odborného rastu
- práca s najnovšími technológiami

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis v Sj na našu e-mailovú adresu. Bližšie informácie aj na uvedených telefónnych číslach.

VZHĽADOM K VEĽKÉMU POČTU UCHÁDZAČOV BUDEME KONTAKTOVAŤ LEN VYBRANÝCH KANDIDÁTOV, NA ZÁKLADE KOMPLEXNÉHO POSÚDENIA VŠETKÝCH POŽADOVANÝCH SKÚSENOSTí A PREDPOKLADOV PRE VÝKON TEJTO POZÍCIE.

Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Dávam súhlas spoločnosti PERSONEL EFEKT, s.r.o. na dobu neurčitú so spracovaním osobných údajov, za účelom zaradenia svojich zaslaných dokumentov do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb.z. o ochrane osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Renomovaná zahraničná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ukončené SŠ vzdelanie elektrotechnického zamerania
- skúsenosti s diagnostikou porúch a opravou elektroniky
- skúsenosti s prácou s doskami plošných spojov - pájkovanie
- technická zručnosť
- precíznosť
- samostatnosť, vysoké pracovné nasadenie, odolnosť voči stresu
- ochota pracovať v zmenovej prevádzke

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1642485  Dátum zverejnenia: 29.7.2015