Absolventská prax - mzdy a personalistika

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Prešov, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
príspevok ÚP na vykonávanie absolv. praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme ABSOLVENTA so záujmom o oblasť miezd a personalistiky.
Počas absolventskej praxe získate základný prehľad a znalosti z danej oblasti
Najčastejšími činnosťami kt.budete vykonávať sú:
* spracovanie údajov v internej databáze
* podieľanie sa na spracovaní dochádzky
* rôzne administratívne činnosti
* asistencia mzdovej účtovníčke
* telefonická komunikácia so zamestnancami
* emailová komunikácia s externými inštitúciami

Kandidát ktorý spĺňa podmienky pre absolventskú prax:
* vek do 26 rokov
* evidovaný na ÚP

Hľadáme zodpovedného a precízneho kandidáta, ktorý chce pôsobiť v oblasti personalistiky a miezd.
Vítaní sú aj študenti externého VŠ štúdia, ktorí sú evidovaní na ÚP.

* možnosť získať praktické skúsenosti

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis v Sj na našu e-mailovú adresu. Bližšie informácie aj na uvedených telefónnych číslach.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení:
Týmto udeľujem súhlas spoločnosti Personel efekt, s.r.o., IČO: 36 448 508, Slovenská 69, 080 01 Prešov (ďalej len „Personel efekt“) so spracovaním, správou a uchovávaním mojich osobných údajov, ktoré som poskytol/poskytla vo svojom životopise, žiadosti o zamestnanie, prípadne v iných dokumentoch za účelom sprostredkovania vhodného zamestnania v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Zároveň súhlasím s poskytnutím mojich osobných údajov tretím stranám, t.j. potenciálny zamestnávateľ v prípade zaradenia do výberového konania.

Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom, keď požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov alebo v prípade, ak poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, najneskôr uplynutím 5 rokov od poslednej aktualizácie.

Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú správne, úplné a aktuálne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pozíciu obsadzujeme do nášho interného stavu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Mzdové účtovníctvo - Základy
Pokladňa - Základy
Personalistika - Základy
Hospodárska korešpondencia - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Hľadáme precízneho, zodpovedného absolventa, ktorý je schopný ústne a telefonicky komunikovať s rôznymi typmi osobností a ktorý vie byť vždy ústretový ku všetkým požiadavkám zo strany zamestnancov, kolegov a klientov
* primeraný zmysel pre detail
* flexibilita a ochota podieľať sa na rôznych činnostiach
* kladný vzťah k administratívym úkonom a prácou s dátami
* PC znalosť na dobrej úrovni nutná.

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2064323  Dátum zverejnenia: 27.3.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: príspevok ÚP na vykonávanie absolv. praxe