Operátor lisu Košice

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha lisu na strihanie plechov
- kontrola kvality vyrábaných dielcov, prípadne premeranie
vyrobených dielcov
- po zaškolení výmena formy lisu
- práca na zmeny - dvojzmenná prevádzka.
VYŽADUJE SA SKÚSENOSŤ PRÁCE NA LISE.

Práca v stabilnej zahraničnej spoločnosti, otvorené priateľské pracovné prostredie, zaškolenie, prípadne zvyšovanie kvalifikácie. Motivujúce finančné ohodnotenie.

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis v Sj na našu e-mailovú adresu. Bližšie informácie aj na uvedených telefónnych číslach.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Dávam súhlas spoločnosti PERSONEL EFEKT, s.r.o. na dobu neurčitú so spracovaním osobných údajov, za účelom zaradenia svojich zaslaných dokumentov do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb.z. o ochrane osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť pôsobiaca v automobilovom a elektrotechnickom priemysle. Výroba zahŕňa navrhovanie procesov, výrobu nástrojov na strihanie plechu, strihanie plechu, lisovanie plastu a montáž v rôznych úrovniach automatizácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Prax na pozícii/v oblasti

práca na lise

Počet rokov praxe

1

- vyžaduje sa aspoň čiastočná skúsenosť práce na lise
- čítanie technickej dokumentácie - výhodou
- vybraný zamestnanec bude dostatočne zaškolený na dané špecifiká výroby
- veľký dôraz sa kladie na zodpovedný prístup ku práci, záujem o prácu ako takú
- dôležitou súčasťou práce je kontrola kvality vyrábaných komponentov, a teda vybraný zamestnanec musí rozumieť dôrazu na kvalitu produkcie

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2010469  Dátum zverejnenia: 11.2.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou