Špecialista pre SMK

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú automotive spoločnosť, hľadáme kandidátov so skúsenosťami v oblasti interných auditov a aktívnou angličtinou.
Pracovná pozícia je vhodná aj pre absolventov, s teoretickými znalosťami ISO noriem a systému SMK.

Náplň práce:
- starostlivosť o dokumentáciu SMK (aktualizácia, dopĺňanie aktuálnych údajov, správ a výsledkov z interných auditov, správnosť dokumentácie voči implementovaným normám kvality, spracovanie a aktualizácia informácií a pracovných postupov v nadväznosti na SMK)
- príprava a spracovanie plánu interných auditov
- vyhodnocovanie výsledkov auditov
- vyhodnocovanie a sledovanie plnenia nápravných opatrení z auditov
- spolupráca pri zavádzaní a aktualizácii ISO noriem
- komunikácia s manažérmi jednotlivých oddelení
- reporting

* dynamické prostredie medzinárodnej spoločnosti
* jazykové vzdelávanie
* možnosť osobnostného aj odborného rozvoja

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis v Sj a Aj na našu e-mailovú adresu. Bližšie informácie aj na uvedených telefónnych číslach.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Dávam súhlas spoločnosti PERSONEL EFEKT, s.r.o. na dobu neurčitú so spracovaním osobných údajov, za účelom zaradenia svojich zaslaných dokumentov do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb.z. o ochrane osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Zahraničná výrobná spoločnosť pôsobiaca v automotive priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Osobnostné predpoklady:
samostatnosť, zodpovednosť, systematickosť, dobrý time management, schopnosť určiť si priority, proaktívny prístup, stresu odolnosť

Odborné predpoklady:
- skúsenosti/certifikácia z oblasti interných auditov
- aktívna znalosť AJ - komunikatívna úroveň
- PC zručnosti na pokročilej úrovni
- znalosť nástrojov kvality (8D, PPAP, FMEA, 5S ...) - výhodou

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1922263  Dátum zverejnenia: 7.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou