Inžinier procesnej kvality - vhodné aj pre juniorov/absolventov

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú výrobnú automotive spoločnosť hľadáme zodpovedných, stresu odolných kandidátov, s komunikatívnou úrovňou AJ. Pozície sú vhodné aj pre juniorských kandidátov/absolventov!

Náplňou práce na tejto pozícii bude najmä:
- minimalizovanie nákladov na nekvalitu
- riadenie a uplatňovanie systému preventívnych a nápravných opatrení, vypracovanie plánov opatrení
- riadenie toku zhodných a nezhodných výrobkov
- aktívne podieľanie sa na neustálom zlepšovaní v oblasti kvality
- riešenie a vybavovanie sťažností a reklamácií podľa požiadaviek zákazníka
- spolupráca s oddelením zákazníckej kvality pri riešení reklamácií

* prostredie medzinárodnej spoločnosti
* jazykové vzdelávanie
* možnosť osobnostného aj odborného rozvoja

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis v Sj a v Aj na našu e-mailovú adresu. Bližšie informácie aj na uvedených telefónnych číslach.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Dávam súhlas spoločnosti PERSONEL EFEKT, s.r.o. na dobu neurčitú so spracovaním osobných údajov, za účelom zaradenia svojich zaslaných dokumentov do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb.. o ochrane osobných údajov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Zahraničná výrobná spoločnosť pôsobiaca v automotive priemysle

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,technické,strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Hľadáme zodpovedných, samostatných, flexibilných kandidátov, ktorí chcú byť súčasťou tímu oddelenia procesnej kvality v automotive prostredí.

Vyžadujeme:
- Relevantné skúsenosti/vedomosti v oblasti kvality (Control plan, FMEA, 8D, Pareto, Ishikawa...)
- AJ na komunikatívnej úrovni

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1876755  Dátum zverejnenia: 23.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou