Junior špecialista reportingu

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu Špecialista reportingu, ktorého hlavnou pracovnou náplňou bude:
- správa mesačných, štvrťročných a ročných aktivít spoločnosti na finančnom oddelení
- riadenie správ týkajúcich sa výkazu ziskov a strát a súvahy
- analýza rozdielov predvídaných dát voči skutočným výsledkom
- zabezpečenie riadneho a spoľahlivého vedenia účtovníctva a dodržiavania štandardov vnútornej kontroly
- zodpovednosť za mesačné hlásenie KPI

- práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť
- možnosť odborného a profesijného rastu
- príspevok na stavovanie nad rámec zákonníka práce

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis v Sj a Aj na našu e-mailovú adresu. Bližšie informácie aj na uvedených telefónnych číslach.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Dávam súhlas spoločnosti PERSONEL EFEKT, s.r.o. na dobu neurčitú so spracovaním osobných údajov, za účelom zaradenia svojich zaslaných dokumentov do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb.z. o ochrane osobných údajov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Renomovaná medzinárodná výrobná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Mzdové účtovníctvo - Pokročilý
Jednoduché účtovníctvo - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- silné analytické, komunikačné a organizačné schopnosti
- schopnosť pracovať nadčas
- znalosti z oblasti finančného riadenia spoločnosti a reportingu

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1861663  Dátum zverejnenia: 9.9.2014