Obchodno-technický zástupca/ poradca

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, rodinnú obchodno- výrobnú spoločnosť, ktorá ponúka kompletný sortiment priemyselného tesnenia ako aj súvisiacu problematiku hľadáme obchodno- technického zástupcu pre región východného Slovenska, hlavne Košice a okolie.

Hlavné činnosti:
- návšteva pridelených zákazníkov
- vyhľadávanie nových zákazníkov
- technické poradenstvo
- analýza, návrh riešenia vrátane výpočtov, profesionálnej a efektívnej údržby
- reporting majiteľovi spoločnosti

- zaujímavá práca v motivovanom kolektíve a so špičkovými produktmi
- školenia
- motivačný bonusový systém
- služobný automobil a ďalšie výhody

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis v Sj na našu e-mailovú adresu. Bližšie informácie aj na uvedených telefónnych číslach.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Týmto udeľujem súhlas spoločnosti Personel efekt, s.r.o., IČO: 36 448 508, Slovenská 69, 080 01 Prešov (ďalej len „Personel efekt“) so spracovaním, správou a uchovávaním mojich osobných údajov, ktoré som poskytol/poskytla vo svojom životopise, žiadosti o zamestnanie, prípadne v iných dokumentoch za účelom sprostredkovania vhodného zamestnania v súlade so zákonom č. 122/2013 Z. z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov.

Zároveň súhlasím s poskytnutím mojich osobných údajov tretím stranám, t.j. potenciálny zamestnávateľ v prípade zaradenia do výberového konania.

Tento súhlas udeľujem na dobu určitú, ktorá uplynie dňom, keď požiadam o likvidáciu svojich osobných údajov alebo v prípade, ak poskytnuté údaje nebudú môcť byť zaktualizované, najneskôr uplynutím 5 rokov od poslednej aktualizácie.

Vyhlasujem, že všetky mnou poskytnuté osobné údaje sú správne, úplné a aktuálne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Obchodno- výrobná spoločnosť, ktorá ponuka kompletný sortiment priemyselného tesnenia ako aj súvisiacu problematiku.
V súčasnej dobe obchodná činnosť firmy expanduje do mnohých krajín strednej a východnej Európy: Slovenska, Poľska, Maďarska, Ukrajiny, Bieloruska aj Ruska.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojarske zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

- vzdelanie VŠ technického smeru
- vodičský preukaz sk. B, ochota cestovať
- prax v obore čerpadiel a tesnenia výhodou
- obchodné nadanie a skúsenosti s predajom vítané
- osobnostne: lojálny, zodpovedný, spoľahlivý, samostatný, akčný
- Maďarský jazyk výhodou

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1823199  Dátum zverejnenia: 4.8.2014