Stavbyvedúci - cestné stavby

PERSONEL EFEKT, s.r.o.

Miesto práce
Košický kraj

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za komplexné riadenie stavby, resp. prideleného úseku v rámci rozsiahlejšej zákazky
- koordinovanie všetkých účastníkov výstavby a zabezpečenie plynulého postupu prác na stavbe
- riadenie subdodávateľov
- kontrola kvality vykonávaných prác
- hodnotenie výstupov predchádzajúcej činnosti z hľadiska ich odbornej úrovne a využiteľnosti
- tvorba a sledovanie harmonogramu
- zodpovednosť za vedenie stavebného denníka a dodržiavanie BOZP a legislatívy na stavbe
- zodpovednosť za riadnu a včasnú fakturáciu
- spracovávanie výkazov

V prípade Vášho záujmu zašlite svoj aktuálny štruktúrovaný životopis v Sj a v Aj na našu e-mailovú adresu. Bližšie informácie aj na uvedených telefónnych číslach.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí si vyhradzujeme právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí spĺňajú stanovené kritériá danej pracovnej pozície. Ďakujeme za pochopenie.

Vo Vašej žiadosti priložte súhlas so spracovaním osobných údajov v tomto znení: Dávam súhlas spoločnosti PERSONEL EFEKT, s.r.o. na dobu neurčitú so spracovaním osobných údajov, za účelom zaradenia svojich zaslaných dokumentov do databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zákona č. 428/2002 Zb.. o ochrane osobných údajov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Stavebná spoločnosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo, geodézia a kartografia prípadne príbuzné odbory.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- orientácia v stavebných výkresoch a dokumentáciách,
- znalosť základných stavebných technológií, technológie murárskych prác, technológie montovaných stavieb, technológie betónovania,
- znalosť stavebných materiálov a ich vlastností,
- znalosť pravidiel a postupov stavebného riadenia a ďalších správnych procedúr,
- pokročilá znalosť práce s PC- Word, Excel,
- znalosť AJ na komunikatívnej úrovni.

Významná lokálna personálna agentúra na Východnom Slovensku.
Ponúkame profesionálnu podporu pri personálnych rozhodnutiach pre slovenských aj zahraničných podnikateľov a zamestnávateľov najčastejšie v Košickom a Prešovskom regióne

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1636515  Dátum zverejnenia: 9.4.2014