Operátor/-ka - automobilový priemysel - Lozorno

Personálny servis - SK, s.r.o.

Miesto práce
Lozorno, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca vo výrobe automobilových komponentov - strešných okien
- práca na rôznych pozíciach podľa určenia, vhodná pre mužov a ženy
- 8 a 12 hodinové zmeny

- základná mzda od 4,02 €/hod + mesačné prémie a bonusy
- príplatky za nadčasy, nočné a sviatky
- stravné lístky
- ubytovanie a doprava zabezpečná

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis.

Budeme kontaktovať vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Bezplatná linka:

0800 189 099 (SR)

Pobočky:

Nitra - 0911 828 203, [email protected]

Bardejov - 0911 828 200, 0911 828 201, 0911 828 202, 0911 828 204, 0911 828 205, [email protected]
Vranov nad Topľou - 0911 828 206, [email protected]
Poprad - 0911 828 207, [email protected]
Martin - 0911 828 208, [email protected]
Košice - 0911 337 826, [email protected]
Lučenec - 0911 838 132, [email protected]
Bánska Bystrica - 0903 990 014, [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Výroba strešných systémov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel

- manuálna zručnosť
- ochota pracovať na zmeny a nadčasy, príp. víkendy
- schopnosť zvládnuť viaceré pracovné pozície
- výborný zdravotný stav

Spoločnosť je jednou z popredných personálnych agentúr. Sme stabilným zamestnávateľom, firmou, ktorá vidí svoj potenciál vo svojich zamestnancoch.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2698297  Dátum zverejnenia: 22.8.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou