Nástupný bonus 2 000 Kč - kvalifikovaný operátor -Pardubice

Personálny servis - SK, s.r.o.

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Banská Bystrica, okres Brezno, okres Lučenec, okres Veľký Krtíš, okres Zvolen, okres Žiar nad Hronom, okres Martin, okres Námestovo, okres Tvrdošín, okres Púchov, okres Bardejov, okres Poprad, okres Prešov, okres Stará Ľubovňa, okres Vranov nad Topľou, Okres Pardubice, Košice
Termín nástupu
od 02.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v strojárskom priemysle. Výroba predných a zadných tlmičov do osobných automobilov.
Na stredisku sa nachádza viac pracovných liniek:
- skladanie piestov
- výroba trubiek
- výroba piestnych tyčí
- obsluha poloautomatických strojov
- lakovanie tlmičov

- nástupný motivačný bonus 2000 Kč
- bonus za získanie certifikácie 1000 Kč a recertifikácie 500 Kč
- mesačné odmeňovanie 22 najlepších zamestnancov 1000 Kč a 500 Kč
- dochádzkový bonus
- UBYTOVANIE A DOPRAVA ZDARMA resp. príspevok na vlastné ubytovanie
- týždenné zálohy
- možnosť firemného mobilného paušálu so zvýhodnenou tarifou
- dlhodobá a stabilná práca
- zmenový kalendár na pol roka dopredu
- možnosť dobrovoľných nadčasov

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis.

Budeme kontaktovať vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Bezplatná linka:

0800 189 099 (SR)

Pobočky:
Nitra - 0911 828 203, [email protected]
Bardejov - 0911 828 200, 0911 828 201, 0911 828 202, 0911 828 204, [email protected]
Vranov nad Topľou - 0911 828 206, [email protected]
Poprad - 0911 828 207, [email protected]
Martin - 0911 828 208, [email protected]
Trenčín - 0911 838 226, [email protected]
Košice - 0911 337 826, [email protected]
Lučenec - 0911 838 132, [email protected]
Banská Bystrica - 0903990014, [email protected]

ČR:
Bezplatná linka : 800 192 292 (ČR)
Pardubice- 00420 774 762 361, [email protected]
Brandýs nad Labem- 00420 773 737 473

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Medzinárodný závod ktorý sa radí medzi najväčších výrobcov tlmičov na svete.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výhodou ukončené vzdelanie strojárskeho/technického zamerania
príp. prax v strojárenskom priemysle
- výhodou prax s kontrolou výrobkov
- manuálna zručnosť
- zdravotná spôsobilosť

Spoločnosť je jednou z popredných personálnych agentúr. Sme stabilným zamestnávateľom, firmou, ktorá vidí svoj potenciál vo svojich zamestnancoch.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2483408  Dátum zverejnenia: 19.12.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou