Liberec - operátor výroby

Personálny servis - SK, s.r.o.

Miesto práce
Liberec - Hodkovice nad Mohelkou, Liberecký kraj
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
95,50 - 149,50 Kč + variabilná zložka ( bonus ) + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výroba tlmičov a výfukov (strojárenská výroba):
- vhodná práca aj pre ženy
- práca na výrobných linkách, lakovačke a poloautomatických zváračkách
- 3 zmenná prevádzka ( 37,5 hodín týždenne )
- možnosť nadčasov
- možnosť obnovenia zváračského preukazu

- mzda od 95 ,50 Kč/h - 149,50Kč/h v hrubom + variabilná zložka od 0 -20%
do 0-50% +
- príplatky za nadčasy, nočné zmeny, víkendy, sviatky popoludňajšie zmeny
- príplatky za prácu v sťaženom prostredí
- odmeny za pracovnú pohotovosť
- stabilná práca
- dovolenka 25 dní v roku
- platené osobné voľno pri zvláštnej príležitosti
- ubytovanie, resp. príspevok na vlastné ubytovanie
- zabezpečená doprava

Informácie o výberovom konaní

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám svoj životopis.

Budeme kontaktovať vybraných uchádzačov. Ďakujeme za pochopenie.

Bezplatná linka:

0800 189 099 (SR)

Pobočky:
Nitra - 0911 828 203, [email protected]
Bardejov - 0911 828 200, 0911 828 201, 0911 828 202, 0911 828 204, 0915 900 999, [email protected]
Vranov nad Topľou - 0911 828 206, [email protected]
Poprad - 0911 828 207, [email protected]
Košice - 0911 337 826, [email protected]
Martin - 0911 828 208, [email protected]
Lučenec - 0911 838 132, [email protected]
Banská Bystrica- 0903990014, [email protected]
Česká republika:
Brandys nad Labem - 00420 773 737 473
Pardubice - 00420 774 762 364

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Společnost XAWAX je jednou z předních personálních agentur. Jsme stabilním zaměstnavatelem, firmou, která vidí svůj potenciál ve svých zaměstnancích.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- manuálna zručnosť
- precíznosť, zodpovednosť, spoľahlivosť
- dobrý zdravotný stav ( potrebný opis zo zdravotnej karty )
- vítaná prax so zváraním ( nie je podmienkou )

Spoločnosť je jednou z popredných personálnych agentúr. Sme stabilným zamestnávateľom, firmou, ktorá vidí svoj potenciál vo svojich zamestnancoch.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2177437  Dátum zverejnenia: 18.10.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 95,50 - 149,50 Kč + variabilná zložka ( bonus ) + príplatky