Pozor ! Len my Vás zamestnáme v automobilke za tých najlepších podmienok. Reagujete ale rýchlo. (TT-operátor výroby v automobilke)

Edymax Personal Management a.s.

Trnava, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec, okres Trnava
Termín nástupu
po výberovom konaní do 1 až 2 týždňov
Mzdové podmienky (brutto)
635 - 820 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

dPráca na 3 zmeny.
práca v nadnárodnej spoločnosti,
stabilita,
motivačný a odmeňovací systém - 13. plat!!!
Príspevok na ubytovanie 80 € brutto.

NAKOĽKO IDE O ŤAŽKÚ PRÁCU, JE VHODNEJŠIA PRE MUŽOV.
Hľadáme ľudí, ktorí chcú pracovať dlhodobo!

Kandidátom preplatíme cestovné náklady na pohovor (iba vlak, alebo autobus, jednu cestu k nám). Nepreplácame benzín !

Sociálny program.

Stravné lístky 3,15 €

Ubytovanie zabezpečené.

Každý zamestnanec musí prejsť vstupným testom. Vstupné testovanie je celodenné. Prineste si preto so sebou aj stravu. Testovanie pozostáva z prednášky, písomných testov, testov zručnosti a osobného pohovoru. Na testovanie nesmiete prísť oblečený v krátkych nohaviciach a v neuzavretej obuvi! Ak by ste prišiel takto oblečený, budete vylúčený z testovania. Musíte totiž absolvovať aj prehliadku výroby kam by Vás takto oblečeného nevpustili. Prineste si so sebou aj výpis zo zdravotnej karty. Vybratých uchádzačov následne pripravíme na lekársku prehliadku. Ak prídete bez výpisu zo zdravotnej karty, budete musieť zbytočne ešte raz pricestovať s kartou a oddialite tak svoj nástup do zamestnania. Pred nástupom do zamestnania musíte absolvovať ešte týždenné školenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Nadnárodná spoločnosť pracujúca v automobilovom priemysle priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota pracovat na 3 zmeny, zručnosť, práca v stoji, ochota pracovať nadčas.

• Je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• Vznikla fúziou dvoch silných personálnych agentúr EDYMAX SE a EUROTRADE – SR a.s.
• Dnes je Edymax Personal Management členom skupiny Manuvia
• Istota, kvalita a tradícia : 16 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre viac ako 100 000 ľudí nielen na Slovensku, ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom, elektrotechnickom a strojárskom priemysle. Prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami
• Pre vyše 3500 zamestnancov zabezpečujeme v našej spoločnosti istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod
• Benefitný program – jedinečný komplex benefitov a zamestnaneckých výhod

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1992010  Dátum zverejnenia: 26.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 635 - 820 EUR/mesiac