Máte učňovské vzdelanie s výučným listom? My máme pre Vás prácu aj s ubytovaním! (operátor výroby - Galanta)

Edymax Personal Management a.s.

miesto práce: okolie Galanty, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Bratislava, okres Malacky, okres Senec
Mzdové podmienky (brutto)
400 - 450 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

zmenová práca na výrobnej linke
(3 až 4 zmeny, práca v stoji 8 hodín)
- stabilita

POZOR, PRACOVNÉ OBLEČENIE KTORÉ MUSÍTE MAŤ JE CELOTELOVÝ OVERAL !

NÁSTUP DO PRÁCE JE IHNEĎ, PRINESTE SI SO SEBOU AJ OSOBNÉ VECI !!!

Stravné lístky v hodnote 3 € na deň
Zálohy za každých 40 odpracovaných hodín
UBYTOVANIE ZA SYMBOLICKÝ POPLATOK 1,2 €/noc.

PRINESTE SI TLAČIVO Z ÚRADU PRÁCE NA PREPLATENIE CESTOVNĚHO. POTVRDÍME VÁM HO A ÚRAD PRÁCE VÁM PREPLATÍ 50 % NÁKLADOV.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Nadnárodná spoločnosť pracujúca v elektrotechnickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota pracovať na tri až štyry zmeny, zručnosť, práca v stoji, ochota pracovať nadčas, práca cez víkendy (príplatky za sobotu a nedeľu). Práca v celotelovom overali.

• Je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• Vznikla fúziou dvoch silných personálnych agentúr EDYMAX SE a EUROTRADE – SR a.s.
• Dnes je Edymax Personal Management členom skupiny Manuvia
• Istota, kvalita a tradícia : 16 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre viac ako 100 000 ľudí nielen na Slovensku, ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom, elektrotechnickom a strojárskom priemysle. Prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami
• Pre vyše 3500 zamestnancov zabezpečujeme v našej spoločnosti istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod
• Benefitný program – jedinečný komplex benefitov a zamestnaneckých výhod

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1875366  Dátum zverejnenia: 22.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 400 - 450 EUR/mesiac