U nás môžete zarobiť až 700 Euro v hrubom, na stravu vám dáme ďalších 60 €. K tomu ubytovanie a doprava zdarma. /operátor výroby - Galanta/

Edymax Personal Management a.s.

Galanta, Srbsko, Rumunsko, Ukrajina, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, okres Malacky, okres Pezinok, okres Senec
Mzdové podmienky (brutto)
520 - 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zmenová práca na výrobnej linke
- práca v nadnárodnej spoločnosti
- stabilita
- motivačný a odmeňovací systém
MIESTO VÝKONU PRÁCE JE GALANTA, ALEBO VODERADY.

LEN U NÁS MÁTE TIETO VÝHODY:
1. Ponúkame najlepšiu mzdu v elektrotechnickom priemysle.
2. Ponúkame špeciálny EUROTRADE BONUS, každý mesiac 30 €.
3. Na stravu dostanete mesačne 60 € od nás.
4. Ubytovanie zdarma.
5. Doprava do zamestnania zdarma
6. Zálohy za každých 40 odpracovaných hodín
7. Príplatok za nadčas 25%, za prácu v noci 20%, za prácu v sobotu
50% a za prácu v nedeľu 100 %. Dochádzkový, výkonnostný bonus.
8. Len ten kto príde teraz dostane bonus 50 €.
9. Preplatíme Vám cestu k nám (lístok na vlak, alebo autobus, nie
benzín)
10. Len u nás máte aj iné benefity, poukážky do aquaparku, mäsové
balíčky a istotu, že máme pre Vás stále prácu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Nadnárodná spoločnosť pracujúca v elektrotechnickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ochota pracovať, práca je na 2 zmeny, zručnosť, práca v stoji, ochota pracovať nadčas, občas práca aj v sobotu (za príplatok).

• Je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• Vznikla fúziou dvoch silných personálnych agentúr EDYMAX SE a EUROTRADE – SR a.s.
• Dnes je Edymax Personal Management členom skupiny Manuvia
• Istota, kvalita a tradícia : 16 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre viac ako 100 000 ľudí nielen na Slovensku, ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom, elektrotechnickom a strojárskom priemysle. Prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami
• Pre vyše 3500 zamestnancov zabezpečujeme v našej spoločnosti istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod
• Benefitný program – jedinečný komplex benefitov a zamestnaneckých výhod

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1869447  Dátum zverejnenia: 16.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 520 - 700 EUR/mesiac