Manipulant vo výrobe v Hlohovci alebo v Sládkovičove s platným oprávnením na VZV

Edymax Personal Management a.s.

Miesto práce
okres Galanta, okres Hlohovec, okres Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
600 - 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipuluje s cievkami poloproduktu, hotovou výrobou a s pomocnými materiálmi (páskuje, lisuje cievky), obsluhuje pomocné zariadenia, vykonáva drobné manipulačné práce, informuje majstra o vzniknutých problémoch a pri odovzdávaní zmeny kolegu o priebehu výroby na svojej zmene; Pracuje v súlade s platnou dokumentáciou.

Je potrebné mať osvedčenie na vysokozdvižné motorové vozíky s pákovým riadením (E), skúsený vodič, oprávnenie na obsluhu zdvíhacieho zariadenia + viazač bremien a obsluhovateľ, spoľahlivosť, dodržiavanie pracovnej disciplíny, zodpovednosť, pracovitosť, svedomitosť. Práca je vhodná pre mužov vzhľadom na fyz.záťaž, vyhovujúci zdravotný stav pre rizikovú prácu v kategórii 3 (hluk), fyzická kondícia, práca na 3 zmeny v režime 6:00–14:00, 14:-22:00, 22:00 – 06:00, po-pia,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Belgická spoločnosť vyrábajúca drôtené kordy pre iné nadnárodné spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Je jednou z najsilnejších personálnych spoločností pôsobiacich na pracovnom trhu
• Vznikla fúziou dvoch silných personálnych agentúr EDYMAX SE a EUROTRADE – SR a.s.
• Dnes je Edymax Personal Management členom skupiny Manuvia
• Istota, kvalita a tradícia : 16 rokov pôsobenia prinieslo prácu pre viac ako 100 000 ľudí nielen na Slovensku, ale i v Českej republike a v Nemecku.
• Našimi klientmi sú renomované spoločnosti v automobilovom, elektrotechnickom a strojárskom priemysle. Prácu ponúkame nielen vo výrobných procesoch, ale aj pre pozície so značnou mierou odbornosti a vyššími kvalifikačnými požiadavkami
• Pre vyše 3500 zamestnancov zabezpečujeme v našej spoločnosti istotu stabilnej práce, pravidelnú výplatu mzdy, sociálne istoty a zázemie silného partnera s veľkým rozsahom zamestnaneckých výhod
• Benefitný program – jedinečný komplex benefitov a zamestnaneckých výhod

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1860778  Dátum zverejnenia: 8.9.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 600 - 700 EUR/mesiac