Koordinátor personálnej agentúry

PERSONÁLNY SERVIS - EUROTRADE - SK s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

Informácie o pracovnom mieste

  • Miesto práce: Drevená 888, 924 01 Galanta, Trnava
  • Ponúkaný plat (brutto): 450 - 750 EUR/mesiac
    motivačný systém odmeňovania
  • Termín nástupu: ihneď
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
Hlavnou úlohou pracovníka na tejto pozícii bude staranie sa o zverené podniky a zamestnancov, kontrola ich dochádzky, príprava podkladov k výplatám - dochádzka, zdokladovanie ospravedlnených absencií, každodenná komunikácia so zamestnancami a riešenie ich problémov, znižovanie fluktuácie, pomoc pri vyhľadávaní zamestnancov, zabezpečovanie nástupov nových zamestnancov. Práca je časovo náročná, stresujúca. Pracujete pod stálym tlakom. Pracovná doba nie je časovo ohraničená, podľa potreby.
Iné výhody
práca v mladom a dynamickom kolektíve
služobný telefón
notebook
v prípade potreby služobný automobil
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Iné neuvedené oblasti

personálna agentúra

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
Znalosti
Počítačové znalosti - používateľ:
Microsoft Excel - expert
Vodičský preukaz
B
Treba vedieť zvládať stres a vyjednávať s ľudmi. Kandidát musí byť ochotný pracovať nadčas a byť neustále k dispozícii.
Vyžadujeme vodičské oprávnenie typu B, prax v riadení mot. vozidla min. 1 rok.

PERSONÁLNY SERVIS - EUROTRADE - SK s.r.o., spoločnosť má povolenie ako agentúra dočasného zamestnávania, vykonáva personálny leasing pre všetky väčšie nadnárodné spoločnosti.

Navštívte nás na www.pseurotrade.sk
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Počet zamestnancov
1500
Zo záujemcov oslovíme iba kandidátov, ktorí budú spĺňať požadované kritériá. Následne si telefonicky dohodneme termín stretnutia.
Drevená 888 Zobraziť na mape
924 01 Galanta
ID: 1283708   Dátum zverejnenia: 26.6.2012
Lokalita: Trnava, Galanta
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke