Koordinátor personálnej agentúry

PERSONÁLNY SERVIS - EUROTRADE - SK s.r.o.

Miesto práce
Drevená 888, 924 01 Galanta, Trnava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
450 - 750 EUR/mesiac, motivačný systém odmeňovania

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou úlohou pracovníka na tejto pozícii bude staranie sa o zverené podniky a zamestnancov, kontrola ich dochádzky, príprava podkladov k výplatám - dochádzka, zdokladovanie ospravedlnených absencií, každodenná komunikácia so zamestnancami a riešenie ich problémov, znižovanie fluktuácie, pomoc pri vyhľadávaní zamestnancov, zabezpečovanie nástupov nových zamestnancov. Práca je časovo náročná, stresujúca. Pracujete pod stálym tlakom. Pracovná doba nie je časovo ohraničená, podľa potreby.

práca v mladom a dynamickom kolektíve
služobný telefón
notebook
v prípade potreby služobný automobil

Zo záujemcov oslovíme iba kandidátov, ktorí budú spĺňať požadované kritériá. Následne si telefonicky dohodneme termín stretnutia.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

personálna agentúra

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - expert

Vodičský preukaz

B

Treba vedieť zvládať stres a vyjednávať s ľudmi. Kandidát musí byť ochotný pracovať nadčas a byť neustále k dispozícii.
Vyžadujeme vodičské oprávnenie typu B, prax v riadení mot. vozidla min. 1 rok.

PERSONÁLNY SERVIS - EUROTRADE - SK s.r.o., spoločnosť má povolenie ako agentúra dočasného zamestnávania, vykonáva personálny leasing pre všetky väčšie nadnárodné spoločnosti.

Navštívte nás na www.pseurotrade.sk

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Drevená 888
924 01 Galanta
ID: 1283708   Dátum zverejnenia: 26.6.2012