Head of Sales pre etablovanú spoločnosť

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
4 000 - 5 000 EUR/mesiac+ Aktratívny bonus. Finálnu výšku mzdy posúdime spoločne, na základe Vašich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Prinášame skvelú príležitosť pre energického obchodného riaditeľa / riaditeľkú so silným leadershipom. Budete mať kľúčovú úlohu v riadení a rozvoji obchodnej stratégie, vedení tímu predajných profesionálov a dosahovaní vynikajúcich obchodných výsledkov.

Táto pozícia predstavuje výbornú príležitosť pre ambiciózneho človeka s výbornou angličtinou a s chuťou priniesť novú stratégiu.

VAŠE KĽÚČOVÉ KOMPETENCIE  BUDÚ:

- STRATÉGIA A PLÁNOVANIE: Vedenie tvorby a realizácie komplexnej obchodnej stratégie. Identifikácia nových trhových príležitostí a vytváranie plánov na dosiahnutie obchodných cieľov.

- RIADENIE TÍMU: Vedenie a motivácia obchodného tímu. Poskytovanie vedenia, mentorstva a rozvojových príležitostí s cieľom optimalizovať výkonnosť tímu.

- VZŤAHY SO ZÁKAZNÍKMI: Budovanie a udržiavanie pevných vzťahov so zákazníkmi. Reprezentácia organizácie na rokovaniach so stálymi obchodnými partnermi, potenciálnymi zákazníkmi a ďalšími subjektmi. Zabezpečenie vysokého stupňa spokojnosti zákazníkov a riešenie prípadných eskalácií.

- ANALYTICKÉ ROZHODOVANIE: Analyzovanie dát o predaji a trhu na identifikáciu trendov a príležitostí. Vytváranie a implementácia efektívnych obchodných stratégií na základe týchto analýz.

-SPOLUPRÁCA A KOMUNIKÁCIA: Úzka spolupráca s ďalšími oddeleniami, ako je marketing, vývoj produktov a riadenie. Zabezpečenie plynulej komunikácie a koordinácie pre dosiahnutie spoločných obchodných cieľov.

  • Príležitosť viesť a formovať obchodnú stratégiu v rýchlo sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • Konkurenčný platový balík a benefity
  • Služobný automobil aj na súkromné účely
  • Príjemné pracovné prostredie
  • Možnosti profesionálneho a osobného rozvoja
  • Dovolenka nad rámec zákona
  • Flexibilný pracovný čas
  • možnosť Home office

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Jednotlivé žiadosti posúdime a telefonicky kontaktovať budeme Kandidátov, ktorých profil najviac vyhovuje požiadavkám nášho Klienta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším Klientom je úspešná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti poskytovania B2B služieb.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Obchod

  • Minimálne 5 rokov skúseností v oblasti predaja, s predchádzajúcou skúsenosťou v riadiacom postavení
  • Vysoko rozvinuté komunikačné a medziľudské zručnosti
  • Schopnosť viesť, motivovať a rozvíjať tímy
  • Analytické a stratégické myslenie
  • Vysoká úroveň iniciatívy a sebavedomia
  • Znalosť anglického jazyka na pokročilej úrovni slovom a písmom je podmienkou

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lenka Učnayová
E-mail: poslať životopis
ID: 4812038  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac