Technik BOZP v stabilnej spoločnosti na Záhorí

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Od 2 500 EUR/mesiac+ 13. plat. Posúdime spoločne, na základe Vašich skúseností.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Spoločnosť PERSONALITY SK & CZ prináša perspektívnu novú pracovnú pozíciu v oblasti BOZP. Pre nášho klienta, stabilnú a rešpektovanú medzinárodnú výrobnú spoločnosť, obsadzujeme exkluzívne pozíciu Technik BOZP.

ČO BUDE VAŠOU ÚLOHOU?
• Dohľad nad dodržiavaním predpisov v oblasti BOZP, PO, OŽP v rámci spoločnosti
• Tvorba a aktualizácia interných smerníc BOZP a PO, v súlade s legislatívnymi požiadavkami
• Príprava a realizácia školení v oblasti BOZP, PO, OŽP
• Zaškolenie novoprijatých zamestnancov
• Kontrola používania osobných ochranných prostriedkov
• Návrh a zavádzanie nápravných a preventívnych opatrení, kontrola ich dodržiavania a pravidelný reporting v rámci štruktúry
• Komunikácia s orgánmi štátnej správy v príslušnej oblasti, spracovanie hlásení
• Úzka spolupráca s Regionálnym manažérom pre BOZP

• Práca v stabilnej a úspešnej medzinárodnej výrobnej spoločnosti
• Komplexný systém zaškolenia a tréningov
• Finančná odmena vo forme 13. platu
• Flexibilný pracovný čas
• Darčekové poukážky
• Príspevok na DDS
• Systém benefitov Benefit plus
• Vzdelávanie zamestnancov, odborné školenia a kurzy
• Dlhodobá spolupráca, stabilita
• Možnosť stravovania vo vlastnej jedálni
• Priestor pre ďalší profesijný a odborný rast

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Naším Klientom je úspešná medzinárodný výrobná spoločnosť pôsobiaca v segmente automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

• Predchádzajúce pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii min. 2-3 roky
• Znalosť legislatívy a noriem v oblasti BOZP, PO, ŽP
• Znalosť anglického jazyka min. na úrovni B1 (mierne pokročilý)
• Certifikácia Interný audítor podľa ISO 45001 výhodou
• Spoľahlivosť, proaktívny prístup, dôslednosť
• Chuť učiť sa nové veci a profesijne rásť

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Lukáš Lendel
E-mail: poslať životopis
ID: 4741414  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac