Výrobný pracovník/čka - vhodné pre študentov aj absolventov

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce
okres Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď resp. dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ste študent a máte záujem pracovať počas letných mesiacov? Alebo absolvent bez pracovných skúseností a máte záujem o dlhodobú a stabilnú prácu?

Pre nášho klienta - spoločnosť GU Slovensko obsadzujeme pracovníkov do výroby (ľahká a fyzicky nenáročná manuálna práca v sede alebo v stoji)
Miesto výkonu práce: priemyselný park Nitra - Dražovce. Jedná sa o prácu na 2 zmeny (možnosť pracovať aj na 3 zmeny) . Ubytovanie neposkytujeme.

Náplň práce:
  • Montáž komponentov vo výrobe (práca vhodnejšia pre ženy)
  • Balenie výrobkov (práca vhodnejšia pre mužov)
  • Dodržiavanie pracovného poriadku v súlade s internými smernicami zamestnávateľa

  • Koncoročné odmeny a príplatky
  • Príspevok na stravovanie nad rámec Zákonníka práce
  • Príjemné pracovné prostredie a firemná kultúra

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám,prosím, zašlite Váš štruktúrovaný životopis. Vybraní uchádzači budú pozvaní na pracovný pohovor 26.7.2017. Ďakujeme Vám za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Medzinárodná výrobná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou okennej a dverovej techniky

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Pracovné skúsenosti z oblasti výroby sú výhodou (operátor, balič, krajčírska výroba a pod.), nie podmienkou (zaškolenie na pozíciu)
  • Vek nad 18 rokov, ochota pracovať na zmeny
  • Manuálna zručnosť a zodpovedný prístup k práci

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Križan
E-mail: poslať životopis
ID: 3140755  Dátum zverejnenia: 24.7.2017