Nemzetközi kontrolling szakértő

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce je Bratislava, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Adekvátne finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Zodpovednosť za príprava rozpočtu a forecastov na pravidelnej báze
  • Analýza ekonomických ukazovateľov spoločnosti a tvorba správ
  • Spracovanie finančných reportov a analýz na mesačnej, štvrťročnej a ročnej báze
  • Spolupráca s manažmentom na tvorbe, implementácii a podpore vnútorných kontrolných postupov a pravidiel navrhnutých spoločnosťou a audítormi
  • Príprava podkladov a spolupráca s audítorom
  • Zodpovednosť za mesačné a ročné uzávierky, výpočet nákladov a výnosov
  • Plánovanie cash-flow
  • Posúdenie investičných zámerov spoločnosti, analýza investičných projektov a kontrola investícií
  • Spolupráca na nastavení a zlepšovaní kontrollingového procesu v rámci spoločnosti

  • Ponúkame zázemie dynamickej a úspešnej medzinárodnej spoločnosti
  • Možnosť kariérneho postupu v medzinárodnom prostredí v rámci skupiny
  • Využívanie cudzích jazykov na dennej báze
  • Príjemné pracovné prostredie v centre mesta
  • Flexibilný pracovný čas
  • Komplexný systém zaškolenia a tréningov
  • Príspevok na DDS
  • Finančné odmeny

Informácie o výberovom konaní

Miesto výkonu práce je Bratislava.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre úspešnú a dynamickú medzinárodnú spoločnosť s dlhoročnou tradíciou pôsobenia v ropnom a plynárenskom priemysle v medzinárodnom meradle.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, finančné

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

  • VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
  • Predchádzajúce pracovné skúsenosti na relevantnej pozícii min. 2 roky
  • Pokročilá znalosť MS Excel, SAP
  • Aktívne ovládanie maďarského a anglického jazyka
  • Výborné analytické schopnosti
  • Systematický prístup
  • Dobré komunikačné zručnosti a schopnosť pracovať samostatne aj v medzinárodnom tíme
  • Dynamická osoba so zmyslom pre detail
  • Proaktívny prístup

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Jančovičová Gyepes
E-mail: poslať životopis
ID: 3126652  Dátum zverejnenia: 10.7.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Adekvátne finančné ohodnotenie