Technical Director pre Top Klienta, Strojárska výroba + firemný byt

PERSONALITY, s.r.o.

20 km od Bratislavy (relokačný príspevok), Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj
Termín nástupu
Ihneď / Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
30.000 EUR – 42.000 EUR brutto ročne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak ste technologicky orientovaný strojár s ambíciou riadiť celý technický team, máte už manažérske skúsenosti a viete ľudí aj správne motivovať, poznáte oblasti zlepšovania procesov, ste správne draví, samostatne uvažujúci, snaživí a pripravení sa posúvať neustále vpred - máme pre vás jedinečnú príležitosť pracovať pre silnú a stabilnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť.

VAŠE PRIORITNÉ ÚLOHY:
  • Komplexné riadenie celého Technical Department v strojárskej spoločnosti (15 ľudí v teme)
  • Management a aktívne riešenie prípadných problémov spojených s výrobnými linkami (pružiny a kovové komponenty pre Automotive Business)
  • Sledovanie efektivity liniek, vyhodnocovanie výkonu strojov a zariadení
  • Neustále zlepšovanie výrobných kapacít a procesov
  • Navrhovanie projektových riešení v oblasti zavádzania nových technológií
  • Zabezpečenie školení a príprava dokumentácie v oblasti technológie a údržby
  • Pravidelná komunikácia a transfer projektov z centrály a zabezpečenie výroby načas a v predpísanej kvalite
  • Presadzovanie pravidiel a vedenie projektov podľa Lean Management
  • Mentoring, Couching, odborné technické školenia, motivácia a hodnotenie zamestnancov
  • Technická starostlivosť o budovu a areál, efektivita nákladov
  • Reporting, controlling a optimalizácia nákladov (odpadové hospodárstvo, vozový park, zariadenia)
  • Strategické plánovanie celého technického úseku
  • Príprava a dodržiavanie zmlúv s 3. stranami, outsourcing

  • Ponúkame zázemie stabilnej, úspešnej medzinárodnej spoločnosti
  • Relokačný príspevok (zabezpečenie bytu)
  • Notebook, mobilný telefón
  • Zaškolenie v zahraničí
  • Flexibilná pracovná doba
  • Nadštandardný sociálny program s množstvom benefitov

Prosím zasielajte životopis v slovenskom, prípadne anglickom jazyku.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pozíciu obsadzujeme pre významnú, úspešnú a ambicióznu medzinárodnú spoločnosť v priemyselnom parku 20 km od Bratislavy. Spoločnosť patrí jednoznačne dlhodobo k stabilným výrobcom kovových komponentov pre oblasť Automotive.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárske, Technické, Elektrotechnické, prípadne Automotive

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

  • Výborné komunikačné a riadiace zručnosti, kreativita, odolnosť voči stresu
  • Akčný, pozitívny typ manažéra
  • Dravosť, potenciál a vytrvalosť vyhľadávať nové technológie
  • Samostatnosť, analytické myslenie, predvídavosť, schopnosť vyhodnotiť prípadné riziká v businesse
  • Systematická práca, dôslednosť a zodpovednosť
  • Kultivované vystupovanie, profesionálny prístup
  • Six Sigma, Lean Management

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Sihlovcová
Tel.: +421903907531
E-mail: poslať životopis
ID: 2964928  Dátum zverejnenia: 7.3.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30.000 EUR – 42.000 EUR brutto ročne