Product Manager SMART HOME / IOT pre TOP klienta v oblasti Energetiky

PERSONALITY, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
30.000 EUR – 36.000 EUR brutto / ročne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak už máte skúsenosti s novými technológiami, dobré vzťahy z IT, ste nadšení, talentovaní, viete analyticky premýšľať, ste silne motivovaní, vizionár a máte a chuť spolupodieľať sa pri aplikácii nových, jedinečných riešení v oblasti energetiky, vieme vám to umožniť. Od vás naopak OČAKÁVAME:

  • Zodpovednosť za rozvoj IOT (Internet of things) a SMART HOME produktov a projektových riešení
  • Spolupodieľať sa na príprave úplne NOVÝCH, revolučných modelov produktového portfólia IOT a SMART
  • Komunikovať s dodávateľmi nových technológií
  • Mať prehľad o vývoji predaja implementovaných produktov a aplikácií
  • Nastavenie procesov a kooperácia s oddeleniami IT, Sales, Marketing, Logistika, Financie a Legal
  • Príprava optimálnej propozície a nastavenie cenotvorby nových produktov a riešení
  • Orientovať sa v technológiách, sledovať aktuálne trendy

  • Ponúkame zázemie stabilnej, úspešnej medzinárodnej spoločnosti
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie, výhodný bonusový systém
  • Možnosť interných a externých školení
  • Flexibilná pracovná doba
  • Nadštandardný sociálny program s množstvom benefitov
  • FIremné eventy, teambuildingy
  • extra benefit: 5 dní dovolenky naviac

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pozíciu obsadzujeme pre významnú, úspešnú a ambicióznu spoločnosť v poskytovaní služieb svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Spoločnosť patrí jednoznačne dlhodobo k lídrom na trhu a orientuje sa aj na nové, originálne pro-klientské IT riešenia a aplikácie v oblasti energetiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Výhodou je elektrotechnické, IT alebo technické vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Záľuba v nových technológiách, napr. v oblasti Smart Home
  • Výborné komunikačné zručnosti, kreativita, odolnosť voči stresu
  • Dravosť, potenciál a vytrvalosť vyhľadávať nové obchodné príležitosti
  • Samostatnosť, analytické myslenie, predvídavosť, schopnosť vyhodnotiť prípadné riziká v businesse
  • Systematická prác, dôslednosť a zodpovednosť
  • Kultivované vystupovanie, profesionálny prístup

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Sihlovcová
Tel.: +421903907531
E-mail: poslať životopis
ID: 2907903  Dátum zverejnenia: 18.4.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 30.000 EUR – 36.000 EUR brutto / ročne