Key Account Manager pre TOP klienta v Energetike

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto výkonu práce je Bratislava, Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
27.000 EUR – 35.000 EUR brutto / ročne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak máte talent, silnú motiváciu a prípadne skúsenosti v oblasti poskytovania služieb kľúčovým zákazníkom a ste draví, samostatne uvažujúci, snaživí a pripravení sa posúvať neustále vpred - máme pre vás jedinečnú príležitosť pracovať pre silnú a zaujímavú spoločnosť.

VAŠE PRIORITNÉ ÚLOHY BUDÚ:
  • Vyhľadávať a získavať nových partnerov a budovať vzájomné obchodné vzťahy
  • Starostlivosť o portfólio existujúcich kľúčových obchodných partnerov
  • Zabezpečovať dosiahnutie plánovaných ukazovateľov u pridelených zákazníkov
  • Získavať, spracovať a analyzovať dáta o zákazníkoch, trhu a konkurencii
  • Príprava a realizácia business plánu (predaj, tržby, obchodná marža) za vybraných klientov
  • Príprava mesačných reportov a prehľadov o vašej činnosti
  • Zúčastňovať sa tendrov, pripravovať potrebnú dokumentáciu, cenové ponuky, prezentácie, analýzy, zmluvnú dokumentáciu
  • Sledovať, analyzovať a vyhodnocovať potenciálne riziká
  • Viesť aktívne obchodné rokovania ohľadne zmluvných podmienok
  • Sledovanie zmien v legislatíve a interných procesoch

  • Ponúkame zázemie stabilnej, úspešnej medzinárodnej spoločnosti
  • Služobné vozidlo, notebook, mobilný telefón
  • Zaujímavý bonusový systém
  • Možnosť interných a externých školení
  • Flexibilná pracovná doba
  • Nadštandardný sociálny program s množstvom benefitov

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Dodávka elektriny, plynu, pary a studeného vzduchu

Pozíciu obsadzujeme pre významnú, úspešnú a ambicióznu spoločnosť v poskytovaní služieb svojim zákazníkom – domácnostiam, podnikateľským subjektom a strategickým podnikom slovenského hospodárstva. Spoločnosť patrí jednoznačne dlhodobo k lídrom na trhu a orientuje sa aj na nové, originálne pro-klientské IT riešenia a aplikácie v oblasti energetiky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické, elektrotechnické, technické, stavebné, prípadne strojárske vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Výborné komunikačné zručnosti, kreativita, odolnosť voči stresu
  • Dravosť, potenciál a vytrvalosť vyhľadávať nové obchodné príležitosti
  • Samostatnosť, analytické myslenie, predvídavosť, schopnosť vyhodnotiť prípadné riziká v businesse
  • Systematická prác, dôslednosť a zodpovednosť
  • Kultivované vystupovanie, profesionálny prístup

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Sihlovcová
Tel.: +421903907531
E-mail: poslať životopis
ID: 2903808  Dátum zverejnenia: 19.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 27.000 EUR – 35.000 EUR brutto / ročne