Údržbár foriem, nástrojár /vstrekovanie plastov/

PERSONALITY, s.r.o.

Miesto práce je Nitra, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, okres Trnava, okres Nitra, okres Topolčany, okres Zlaté Moravce
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Adekvátne finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Údržba vstrekovacích foriem a ich oprava
  • Preventívna údržba vstrekovacích nástrojov na zachovanie ich kvality
  • Odhalenie chýb
  • Oprava a výmena poškodených častí
  • Skladanie foriem po oprave
  • Príprava foriem na vstrekovanie výliskov
  • Čistenie foriem
  • Montáž a demontáž foriem

  • Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti
  • Stabilné zamestnanie
  • Možnosť odborného rastu
  • Príplatky na mesačnej báze

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť, ktorá sa venuje produkcii plastových komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

  • Prax na obdobnej pozícii minimálne 5 rokov
  • Vzdelanie technického smeru
  • Predchádzajúca skúsenosť s prácou nástrojára, údržbára foriem v plastárskej výrobe je podmienkou
  • Zodpovedný prístup k práci
  • Zmysel pre detail
  • Dôslednosť, spoľahlivosť

Skupina PERSONALITY® je lídrom v HR a ponúka unikátnu kombináciu služieb: HEADHUNTING, RECRUITMENT, PERSONÁLNY LEASING, INTERIM MANAGEMENT, TEMPORARY PLACEMENT, CAREER ADVISORY a vytváranie profi LINKEDIN profilov.

PERSONALITY® vznikla v roku 2006 ako profesionálny partner v oblasti HR. Náš stabilný team Headhunterov a Recruiterov má bohaté skúsenosti s obsadzovaním rôznych pozícií pri splnení tých najprísnejších kritérií. Sme k dispozícii na pobočkách v Bratislave, Nitre, Prahe a Dubaji.

Našim úspešným Klientom a Kandidátom poskytujeme komplexné služby, individuálne poradenstvo a dlhodobé partnerstvo. Sme zameraní na vysokú úroveň služieb. Viac informácií o nás nájdete na www.PersonalityHR.com

V rámci služby CAREER ADVISORY vám radi vytvoríme alebo vylepšíme váš Profesionány Linkedin profil na mieru: www.ProfileLinked.in

Peter Križan
CEO

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Jančovičová Gyepes
E-mail: poslať životopis
ID: 2881351  Dátum zverejnenia: 9.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Adekvátne finančné ohodnotenie