Pracovník v sklade (Vodič VZV) na 1 zmenu

Personality, s.r.o.

Miesto práce
Nitra
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta v priemyselnom parku Nitra - Dražovce obsadzujeme Pracovníka do skladu (Vodič VZV), ktorého náplňou práce bude:

● Nakládka/vykládka kamiónov
● Príprava expedície ( práca so skenerom)
● Prebaľovanie výrobkov
● Príjem/Výdaj na sklad
● Práca s informačným systémom (zaškolenie na pracovisku)
● Pracovná doba: od 8:00 do 16:30 (cez víkendy a sviatky sa nepracuje)

● Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhodobou tradíciou
● Dochádzkový bonus, štvrťročné prémie, stravné lístky
● Príjemná firemná kultúra a pracovné prostredie

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite,prosím, Váš štruktúrovaný životopis. Vybraní kandidáti budú na pracovné stretnutie pozvaní v priebehu 14 dní.

Ďakujeme Vám za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Náš klient sa zaoberá výrobou plastových komponentov pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

● Požadujeme stredoškolské vzdelanie (výučný list, maturita, nadstavba)
● Pracovné skúsenosti ako Skladník /Vodič VZV (platné oprávnenie)
● Znalosť práce s PC
● Zodpovedný prístup k práci a záujem o dlhodobú spoluprácu

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania, výberu zamestnancov zdrojov od vstupných pohovorov, psychometrického testovania po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. www.PersonalityHR.com Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Naše motto: "Dobrí ľudia pre Dobré spoločnosti"

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY - personálne služby
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Erika Krejčí
Tel.: 0911 969 449
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2827537   Dátum zverejnenia: 25.11.2016