Technik údržby

Personality, s.r.o.

Miesto práce je Nitra, Trnavský kraj, Trnava, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, úspešnú medzinárodne pôsobiacu spoločnosť obsadzujeme kandidáta na pozíciu Technik údržby s miestom výkonu práce v Nitre. Úlohou technika bude:

- Údržba a oprava výrobných zariadení
- Zabezpečenie plynulého chodu výrobných liniek
- Identifikácia a odstránenie porúch
- Výmena náhradných dielov
- Navrhovanie riešení na zníženie poruchovosti strojov a zariadení
- Dodržiavanie BOZP

- Stabilné zamestnanie v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- Možnosť odborného rastu
- Zaujímavý systém odmien a príplatkov
- Perspektívna a dynamická práca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je úspešná medzinárodná výrobná spoločnosť, pôsobiaca v oblasti výroby plastových komponentov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

- Predchádzajúce pracovné skúsenosti na pozícii Technika údržby vo výrobnej spoločnosti
- Elektrotechnická spôsobilosť je podmienkou, ideálne § 22
- Znalosť oblastí senzorika, hydraulika, pneumatika
- Technické myslenie a manuálna zručnosť
- Praktický prístup k riešeniu problémov
- Ochota pracovať v trojzmennej prevádzke
- Zmysel pre detail, zodpovednosť
- Ochota vzdelávať sa

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania, výberu zamestnancov zdrojov od vstupných pohovorov, psychometrického testovania po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. www.PersonalityHR.com Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Naše motto: "Dobrí ľudia pre Dobré spoločnosti"

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY, s. r. o.
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Jančovičová Gyepes
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2821779   Dátum zverejnenia: 22.11.2016