Účtovník - IFRS špecialista

Personality, s.r.o.

Miesto práce je Bratislava, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Trnava, Nitriansky kraj, Nitra
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Adekvátne finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Zabezpečenie účtovných procesov v súlade so štandardmi IFRS a štandardmi spoločnosti
- Zodpovednosť za účtovanie majetku, kapitalizáciu, evidenciu, odpisovanie majetku
- Správa a aktualizácia parametrov majetku
- Analýza investičného plánovania a spolupráca pri tvorbe ročného budgetu
- Zaúčtovanie interných dokumentov a dodávateľských faktúr v systéme SAP, komunikácia s dodávateľmi
- Spracovanie mesačných uzávierok
- Pravidelné zaúčtovanie otvorených položiek
- Monitoring a vyhodnotenie stanovených KPI ukazovateľov
- Sledovanie obchodných požiadaviek a vývoj nových postupov účtovania podľa IFRS a štandardov spoločnosti
- Identifikácia nedostatkov v procese účtovania a návrh riešení
- Spracovanie inventúry pridelených stredísk
- Vedenie projektov, zameraných na zvýšenie finančnej efektívnosti a transparentnosti medzi obchodnými segmentmi spoločnosti
- Zlepšenie kvality a harmonizácia účtovných postupov
- Príprava podkladov pre audit a daňových poradcov

- Práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť s dlhoročnou tradíciou
- Možnosť využívať cudzie jazyky na dennej báze
- Výhodný systém benefitov a sociálny program
- Flexibilný pracovný čas
- Príjemné pracovné prostredie v centre mesta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú spoločnosť, pôsobiacu v oblasti chemického priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Ukončené VŠ vzdelanie ekonomického smeru
- Dobrá znalosť IFRS
- Predchádzajúce pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii min. 2 roky
- Aktívna znalosť Anglického jazyka
- Ovládanie iného cudzieho jazyka je výhodou
- Znalosť MS Word, Excel, PowerPoint, SAP na pokročilej úrovni
- Analytické myslenie
- Precíznosť, spoľahlivosť, dôslednosť

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania, výberu zamestnancov zdrojov od vstupných pohovorov, psychometrického testovania po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. www.PersonalityHR.com Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Naše motto: "Dobrí ľudia pre Dobré spoločnosti"

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY, s. r. o.
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Jančovičová Gyepes
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2820008   Dátum zverejnenia: 21.11.2016