Technical Sales Representative for construction

Personality, s.r.o.

Žilinský kraj, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Zvolen, Prešovský kraj, Prešov, Košický kraj, Košice, Michalovce, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Adekvátne finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ako technický obchodný reprezentant budete zastupovať popredného výrobcu produktov pre suchú výstavbu interiérov a Vašou úlohou bude prevziať zodpovednosť za región Stredného a Východného Slovenska, rozvíjať značku a posilniť jej postavenie na trhu:

- Budovanie povedomia o značke na trhu
- Identifikácia a rozvíjanie obchodných príležitostí
- Spolupráca pri tvorbe obchodnej stratégie spoločnosti
- Budovanie a udržiavanie dobrých vzťahov s klientmi spoločnosti
- Oslovovanie nových zákazníkov v pridelenom regióne
- Vedenie obchodných stretnutí a prezentácia portfólia spoločnosti
- Tvorba obchodných ponúk pre klientov
- Technické poradenstvo zákazníkom
- Organizácia technických školení a seminárov
- Sledovanie vývoja na trhu a navrhovanie obchodných aktivít

- Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti
- Perspektívna práca a možnosť sebarealizácie
- Priestor pre odborný a profesijný rast
- Služobné vozidlo aj na súkromné účely
- Adekvátne finančné ohodnotenie a systém provízií

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, popredného výrobcu produktov pre suchú výstavbu interiérov, člena úspešnej medzinárodnej skupiny s dlhoročnou tradíciou na trhu stavebných materiálov a systémov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Predchádzajúce pracovné skúsenosti na obdobnej pozícii v relevantnej oblasti min. 5 rokov
- Dobrá znalosť trhu so stavebnými materiálmi
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- Vzdelanie technického, alebo obchodného zamerania
- Komunikatívna znalosť anglického jazyka
- Obchodné myslenie a orientácia na zákazníka
- Silná orientácia na dosahovanie cieľov

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania, výberu zamestnancov zdrojov od vstupných pohovorov, psychometrického testovania po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. www.PersonalityHR.com Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Naše motto: "Dobrí ľudia pre Dobré spoločnosti"

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY, s. r. o.
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Jančovičová Gyepes
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2806524   Dátum zverejnenia: 11.11.2016