Vedúci inžinier údržby

Personality, s.r.o.

Miesto práce
Miesto práce je Nitra, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
ASAP
Ponúkaný plat (brutto)
Adekvátne finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude riadenie a dohliadanie procesu údržby a vedenie tímu technikov údržby pre dosiahnutie maximálnej efektivity strojov a zariadení:
- Plánovanie procesu preventívnej údržby na zabezpečenie bezproblémového chodu zariadení
- Delegovanie úloh technikom údržby
- Dohliadanie dodržiavania plánu a postupov údržby
- Identifikácia a odstránenie nedostatkov v procese údržby
- Zníženie prestojov a nákladov na údržbu zvýšením efektivity údržby
- Riešenie technických problémov vo výrobe
- Spolupráca s inými oddeleniami a dodávateľmi strojov a zariadení
- Uvádzanie strojov a zariadení do prevádzky
- Sledovanie dodržiavania predpisov BOZP pri práci

- Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti
- Priestor pre sebarealizáciu a odborný rast
- Dynamické pracovné prostredie
- Systém prémií na mesačnej báze

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim klientom je úspešná výrobná spoločnosť s medzinárodnou pôsobnosťou, ktorá sa venuje produkcii plastových komponentov a preferuje inovatívny prístup pri práci.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Predchádzajúce pracovné skúsenosti ako vedúci pracovník údržby min. 5 rokov
- Elektrotechnická spôsobilosť je PODMIENKOU, min § 22
- Anglický jazyk na aktívnej, komunikatívnej úrovni
- Schopnosť viesť a motivovať tím
- Dobré komunikačné schopnosti
- Zodpovedný prístup, systematická práca, inovatívne myslenie
- Predchádzajúce skúsenosti z oblasti plastárskej výroby sú vítané

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania, výberu zamestnancov zdrojov od vstupných pohovorov, psychometrického testovania po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. www.PersonalityHR.com Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Naše motto: "Dobrí ľudia pre Dobré spoločnosti"

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY, s. r. o.
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra
ID: 2800947   Dátum zverejnenia: 7.11.2016