Sales and Business Development Manager / Construction /

Personality, s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Adekvátne finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohu bude prevziať zodpovednosť za slovenský trh, prioritne oblasť Západného Slovenska a aktívne sa podieľať na budovaní značky popredného výrobcu produktov pre suchú výstavbu interiérov, ktorý ponúka širokú paletu systémov a riešení:

- Zodpovednosť za budovanie povedomia o značke na trhu
- Identifikácia a rozvoj obchodných príležitostí
- Tvorba obchodnej stratégie spoločnosti
- Rozvoj dobrých vzťahov s klientmi spoločnosti
- Oslovenie nových zákazníkov v regióne Západného Slovenska
- Sledovanie vývoja na trhu a plánovanie obchodných aktivít
- Vedenie obchodných stretnutí a prezentácia portfólia
- Odborné poradenstvo zákazníkom a prinášanie návrhov riešenia
- Vedenie technických seminárov a školení
- Reporting obchodných výsledkov nadriadenému

- Zázemie silnej medzinárodnej spoločnosti
- Perspektívna práca a možnosť sebarealizácie pri budovaní a rozvoji zaujímavej značky na trhu
- Priestor pre odborný a profesijný rast
- Služobné vozidlo aj na súkromné účely
- Adekvátne finančné ohodnotenie a systém provízií

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, popredného výrobcu produktov pre suchú výstavbu interiérov, člena úspešnej medzinárodnej skupiny s dlhoročnou tradíciou na trhu stavebných materiálov a systémov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Predchádzajúce pracovné skúsenosti na relevantnej pozícii min. 5 rokov
- Dobrá znalosť trhu so stavebnými materiálmi
- Výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
- Vzdelanie technického zamerania
- Aktívna znalosť anglického jazyka
- Obchodné myslenie a silná orientácia na zákazníka
- Dobré organizačné a manažérske schopnosti

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania, výberu zamestnancov zdrojov od vstupných pohovorov, psychometrického testovania po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. www.PersonalityHR.com Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Naše motto: "Dobrí ľudia pre Dobré spoločnosti"

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY, s. r. o.
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Mária Jančovičová Gyepes
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2798526   Dátum zverejnenia: 9.11.2016