Účtovník s nemeckým jazykom

Personality, s.r.o.

Miesto práce je Bratislava, Bratislavský kraj, Trnavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Adekvátne finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie pridelenej účtovnej agendy
- Údržba kmeňových dát
- Zodpovednosť za spracovanie inventúr
- Účtovanie prijatých faktúr a kontrola účtov
- Zodpovednosť za spracovávanie agendy dlhodobého hmotného majetku
- Účtovanie interných dokumentov
- Kontrola transakcií a riešenie zistených problémov
- Spracovanie mesačných a ročných uzávierok
- Zaúčtovanie otvorených položiek a vyrovnávanie účtov
- Sledovanie a vyhodnocovanie KPI ukazovateľov
- Komunikácia s obchodnými partnermi a inými oddeleniami spoločnosti
- Identifikácia nedostatkov procesu a podávanie návrhov na zlepšenie
- Kontrola procesov v SAP, odhalenie chýb a implementácia zlepšení

- Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Možnosť kariérneho rastu
- Flexibilný pracovný čas
- Možnosť používania cudzích jazykov na dennej báze
- Príjemné pracovné prostredie v centre mesta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú spoločnosť s dlhou tradíciou na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Ukončené VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
- Nemecký jazyk na aktívnej úrovni a anglický jazyk mierne pokročilý
- MS Excel - pokročilá znalosť je podmienkou
- Znalosť SAP je výhodou
- Analytické zmýšľanie
- Dôraz na detaily a presnosť
- Schopnosť riešiť problémy
- Spoľahlivosť

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania, výberu zamestnancov zdrojov od vstupných pohovorov, psychometrického testovania po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. www.PersonalityHR.com Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Naše motto: "Dobrí ľudia pre Dobré spoločnosti"

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY, s. r. o.
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra
ID: 2773409   Dátum zverejnenia: 19.10.2016