Vedúci technik údržby

Personality, s.r.o.

Miesto práce
Miesto práce je Nitra, Nitriansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Plánovanie a dohľad nad údržbou strojov a zariadení
- Riešenie technických problémov vo výrobe
- Neustále zlepšovanie efektivity zariadení
- Plánovanie údržby a zadeľovanie úloh technikom údržby
- Zabezpečenie dodržiavania plánu preventívnej údržby
- Zodpovednosť za bezproblémový chod zariadení
- Sledovanie a vyhodnocovanie postupov údržby
- Zvýšenie efektívnosti procesu údržby, zníženie prestojov a nákladov na údržbu
- Spolupráca s oddelením nákupu a dodávateľmi strojov a zariadení
- Zavádzanie nových zariadení do výroby
- Sledovanie dodržiavania BOZP na vytvorenie bezpečného pracovného prostredia

- Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- Perspektívne zamestnanie
- Priestor pre odborný a profesijný rast
- Systém odmien

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú výrobnú spoločnosť, pôsobiacu v oblasti výroby plastov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

- Min. ukončené SŠ vzdelanie technického smeru
- Elektrotechnická spôsobilosť min. § 22 je podmienkou
- Anglický jazyk na aktívnej úrovni
- Predchádzajúce pracovné skúsenosti na relevantnej pozícii min. 5 rokov, ideálne z oblasti plastárskej výroby
- Silné vodcovské schopnosti
- Znalosť oblastí hydraulika, senzorika, mechanika, pneumatika
- Technické myslenie, zodpovednýa proaktívny prístup, systematická práca
- Dobré komunikačné zručnosti

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania, výberu zamestnancov zdrojov od vstupných pohovorov, psychometrického testovania po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. www.PersonalityHR.com Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Naše motto: "Dobrí ľudia pre Dobré spoločnosti"

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY, s. r. o.
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra
ID: 2767269   Dátum zverejnenia: 17.10.2016