Billing Specialist with Hungarian language

Personality, s.r.o.

Miesto práce
Miesto práce je Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
Dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Spracovanie dodávateľských faktúr
- Zodpovednosť za účtovanie prijatých faktúr
- Účtovanie interných dokumentov
- Zaúčtovanie otvorených položiek
- Spracovanie mesačných uzávierok
- Sledovanie a vyhodnocovanie kľúčových ukazovateľov výkonnosti
- Spolupráca s daňovými poradcami
- Príprava podkladov pre audit
- Pravidelný reporting

- Perspaktívne zamestnanie v úspešnej medzinárodnej spoločnosti
- Príjemné pracovné prostredie
- Výhodný systém benefitov
- Flexibilný pracovný čas
- Príjemné pracovné prostredie v centre mesta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre nášho klienta, úspešnú medzinárodnú spoločnosť so stabilným postavením na trhu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- Ukončené VŠ vzdelanie ekonomického zamerania
- Relevantné pracovné skúsenosti min. 2 roky
- Maďarský jazyk na pokročilej úrovni je podmienka
- Anglický jazyk min. na mierne pokročilej úrovni
- Znalosť MS Word, Excel, PowerPoint na pokročilej úrovni
- Znalosť práce v SAP je výhodou
- Analytické myslenie
- Precíznosť, spoľahlivosť, silná orientácia na výsledok

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania, výberu zamestnancov zdrojov od vstupných pohovorov, psychometrického testovania po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. www.PersonalityHR.com Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Naše motto: "Dobrí ľudia pre Dobré spoločnosti"

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY, s. r. o.
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra
ID: 2758324   Dátum zverejnenia: 10.10.2016