Špecialista v oblasti strategického nákupu pre Automotive TIER-1

Personality, s.r.o.

Miesto výkonu práce je okolie Lozorna!!! _____, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou /na osobnom pohovore/

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

► Disponujete odbornými zručnosťami a skúsenosťami v oblasti strategického nákupu a máte záujem využívať svoje vedomosti pre riešenie rôznych situácií a ďalej sa rozvíjať v úspešnej zahraničnej spoločnosti pôsobiacej v oblasti Automotive?
Potom nám zašlite váš štruktúrovaný životopis v slovenskom aj anglickom jazyku.

► Hlavné úlohy:
- Zodpovednosť za plnenie stanovených parametrov na nákupnom oddelení
- Nákup strategických položiek v súlade s firemnou koncepciou a stratégiou
- Aktívna účasť pri riešení obchodných prípadov vzhľadom na priradené komodity
- Implementácia inovatívnych a efektívnych nákupných aktivít
- Rozvoj a riadenie vzťahov s dodávateľmi
- Výber nových dodávateľov v súlade s komoditnými stratégiami
- Znižovanie nákladov na nákup pridelených komodít
- Rozpoznanie trendov a potrieb spoločnosti a optimalizácia procesov
- Komplexné vyjednávanie podmienok s dodávateľmi
- Príprava a hodnotenie jednotlivých cenových ponúk
- Spolupráca s inými oddeleniami spoločnosti s dôrazom na pozitívne vzťahy

- Zázemie úspešnej zahraničnej spoločnosti
- Možnosť rozvíjania znalosti cudzích jazykov
- Zaujímavý systém benefitov, rôzne akcie pre zamestnancov
- Príspevok na DDP
- Možnosť ďalšieho vzdelávania a osobného rastu

V prípade záujmu o danú pozíciu nám prosím zašlite Váš štruktúrovaný životopis aj v anglickom jazyku. Vaše skúsenosti uvedené v CV budú dôkladne posúdené, uchádzačov s relevantnými skúsenosťami budeme kontaktovať telefonickou formou v priebehu 14 dní.
Neúspešní uchádzači zostávajú evidovaní v našej internej databáze, ktorá je aktívne využívaná a pri práci a majú tak možnosť byť nami kontaktovaní so zaujímavými pracovnými ponukami aj v budúcnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Našim Klientom je úspešná zahraničná spoločnosť pôsobiaca v oblasti Automotive TIER-1.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - pokročilý

Vodičský preukaz

B

- Potrebná je odborná prax v oblasti strategického nákupu (výhodou je znalosť automotive prostredia)
- Precíznosť a silná orientácia na kvalitu
- Analytické myslenie, zmysel pre zodpovednosť
- Výborné prezentačné a negociačné schopnosti

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania, výberu zamestnancov zdrojov od vstupných pohovorov, psychometrického testovania po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. www.PersonalityHR.com Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Naše motto: "Dobrí ľudia pre Dobré spoločnosti"

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY - personálne služby
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra
ID: 2756216   Dátum zverejnenia: 7.10.2016