Pracovník/čka back office s nemeckým jazykom - Košice

Personality, s.r.o.

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta obsadzujeme pracovnú pozíciu: Pracovník/čka back office s nemeckým jazykom, ktorej náplňou práce bude:

- Zákaznícka podpora pre nemecky hovoriacich klientov (prijímanie telefonických hovorov a príslušná administratíva)
- Dodržiavanie pracovného poriadku a interných smerníc podľa pokynov zamestnávateľa
- Dôkladné zaškolenie na pracovnú pozíciu (pracovná pozícia je vhodná pre absolventov resp. externých študentov)
- Práca na trvalý pracovný pomer, ale v prípade záujmu je možnosť pracovať aj na dohodu (napr. študenti )

- Práca pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť
- Odmeny pre zamestnancov
- Príjemná firemná kultúra a pracovné prostredie

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám zašlite,prosím, Váš štruktúrovaný životopis. Náš klient si bude na stretnutie pozývať iba vybraných uchádzačov v priebehu 14 dní, ktorí najbližšie spĺňajú kritériá a požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu. Ďakujeme Vám za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná spoločnosť, ktorá pôsobí v oblasti direct marketingu a telemarketingu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

nezáleží

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
- Nemecký jazyk na aktívnej úrovni
- Znalosť MS Office na užívateľskej úrovni
- Zodpovedný a korektný prístup k práci

Ponúkame plný rozsah služieb v oblasti vyhľadávania, výberu zamestnancov zdrojov od vstupných pohovorov, psychometrického testovania po zabezpečenie personálnej i administratívnej agendy. www.PersonalityHR.com Naše služby poskytujeme v rámci Slovenskej a Českej republiky.

Vypracujeme Vám Profesionány Linkedin profil na mieru. www.ProfileLinked.in

Naša práca si vyžaduje aby sme spoznali kandidátov, zistili ich silné stránky a poradili im tu správnu pozíciu Pre našich klientov to znamená proces, ktorý pre ich spoločnosti privedie Dobrých ľudí.

Naše motto: "Dobrí ľudia pre Dobré spoločnosti"

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Adresa spoločnosti

PERSONALITY - personálne služby
Svätoplukovo námestie 1/B
949 01 Nitra
ID: 2754629   Dátum zverejnenia: 6.10.2016